2733
2734
عنوان

بیبی چک زدم مثبت شد کمک😣

| مشاهده متن کامل بحث + 4932 بازدید | 253 پست
وای عزیزم😍چ هدیه شیرینی،الان فسقلیت شیش هفته و پنج شیش روزشه اگ اشتباه نکنم،،،،قلب کوچولوشم تشکیل ش ...

ایشون میگه ۲۰م ماه قبل پریود شده 

از ۲۰ شهریور تا الان۳ هفته گذشته شما چطوری ۶ هفته و پنج روز به دست اوردی😕

دوباره میاد روزی که از ته دل بخندی😉🌸💓          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشون میگه ۲۰م ماه قبل پریود شده  از ۲۰ شهریور تا الان۳ هفته گذشته شما چطوری ۶ هفته و پنج روز ...

من فک کردم میگن بیستم قرار بوده پریود شن و نشدن😄

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2731
الان شما بچه نداری ؟

نه عزیزم متاسفانه

وزن اولیه ۹۸.۶🙈وزن هدف ۷۰😍 هدف اول:۹۵🔓هدف دوم:۹۰🔓هدف سوم:۸۵🔓هدف چهارم:۸۰🔒هدف پنجم:۷۵🔒هدف نهایی:۷۰😍❤️ عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خماریه دفعه تونستم بازم میتونم💪

سقط نکنیا   

تقصیر خودته ک سهل انگاری کردی گناهه اون بچه چیه😔

فاطمه حسنا مامان همیشه تو قلبم میمونی فرشته ی آسمونی من😔💗الهی و ربی من لی غیرک؟                 💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚
2738

بچه هات چند ساله هستن؟ شوهرت چی میگه؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
وای عزیزم😍چ هدیه شیرینی،الان فسقلیت شیش هفته و پنج شیش روزشه اگ اشتباه نکنم،،،،قلب کوچولوشم تشکیل ش ...

نگو تو رو خدا حالم بده 

من کارمندم نمیتونم دختر گوچیکم سه سالشه

اره اره خاک به سرم اره

اشکال نداره عزیزم حتما ی حکمتی توشه،گناه داره برا سقط😢الان دگ قلب داره

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
همش کاندوم میزدیم این دفعه خر شدم گفتم من گه اینقدر دل و کمرم درد میکنه همین الان وسط رابطه پریود می ...

شاید تو رابطه های قبلیتون نشتی بوده گرفته نه الان 😁

امام زمانم ؛ تنهایی ..... بی شک ما اهل کوفه هستیم که تو را تنها گذاشته ایم 😭😭
2706