2737
2734
عنوان

بیبی چک زدم مثبت شد کمک😣

4932 بازدید | 253 پست

الان بیبی چگ زدم مثبت شد دوتا بچه دارم اورژانسی هم خورده بودم دل درد و کمردرد شدید بودم مطمیین بودم فرداش پری میشم جلوگیری نکردم اما روز بعدش ترسیدم اورژانسی خوردم

خدا به همونایی که آرزوشونه بده من نمیخوام چطور سقطش کنم

۲۰ ام ماه قبل پری شدم الان چند هفتست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وای عزیزم😍چ هدیه شیرینی،الان فسقلیت شیش هفته و پنج شیش روزشه اگ اشتباه نکنم،،،،قلب کوچولوشم تشکیل شده دگ،سقطش نکن گناه داره

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

ما کلی با برنامه ریزی رابطه داریم که روز تخمک گذاری باشه و بچه دار شیم. هنوزم بچه دارم نشدیم.

شما با یه دفعه یهویی اونم دقیقا قبل پریودی حامله شدی.

وااااای خدایا...

چند روز عقب انداختی؟؟؟

وزن اولیه ۹۸.۶🙈وزن هدف ۷۰😍 هدف اول:۹۵🔓هدف دوم:۹۰🔓هدف سوم:۸۵🔓هدف چهارم:۸۰🔒هدف پنجم:۷۵🔒هدف نهایی:۷۰😍❤️ عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خماریه دفعه تونستم بازم میتونم💪

ینی شما قرار بوده ۲۰ام پریود بشی و نشدی دگ؟

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2706