2726
عنوان

مامانم از خونه بیرونم کرده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2235 بازدید | 82 پست
دوتا آدم دیوث بود  هردوشون خیانت کار از اب در اومدن  اولی با دوتا بچه .دومی با یه بچه

آخی ‌.پناه برخدا.نمیدونم حکمتش چیه والا

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
آخه کی به من نگاه میکنه نه قیافه دارم نه پول نه چیزی همین درسم هرلحظه ممکنه نزارن بخونم این ترم یا ...

وایییی ابین حرفو نزن از خدا بخواه اقبالت بلند بشه ...الان تو آشنای من دختره خشگلی نداره ...خیلیا میگفتن کی اینو میگیره ولی الان خداروشکر یه شوهرکرده همه چی تموم اقبالش بلند بود...هیشکس غیر از خدا نمیتونه آینده رو پیش بینی کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مطمئن باش قسمت آدم به چهرش نیست،من زن داداش خودم ،قصدم به خدا مسخره نیست فقط واسه تو دارم میگم ...

راس میگی .زنداداش منم همش میگفت قبل ازدواج میرفتم جلو اینه میگفتم کی میاد منو بگیره.خونشونم روستا بود ما شهر.یهوویی داداشم گیر داد من از اونجا زن میگیرم.ماها هنگ ... الانم یه تیپ و قیافه ای میگیره انگار دختر اتل خان قاجاره ...خخخخ

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
چه قدر وحشیه عموتون .ببخشیدا ناراحت نشی. از اعراب جاهلیت هم بدتره

مامانم اونقدر اذیت شده از دستشون

شاید باورت نشه یبار به درخت بستم و کتکم میزد وپهن گاو میکرد تو دهنم که صدام درنیاد

دوران مجردیشم یه جور کتک میخورد و عذاب میکشید و کار تو روستا و...

کاربری برای دونفر می باشد😌
2728
دقیقاً منم همینو میگم ولی خب از طرفی امیدی به ازدواج دلخواه هم ندارم  امیدوارم اونقدررررر خوشب ...

اصلا ناامید نباش گلم بسپار به خودش ایشاالله که یه ادم خیلی خوب سرراهت قرار میده.

مرسی مهربوووون🌸💛 

راس میگی .زنداداش منم همش میگفت قبل ازدواج میرفتم جلو اینه میگفتم کی میاد منو بگیره.خونشونم روستا بو ...

داداشم هرسال کل عیدیش رو فقط طلا واسه زنش میخره،کل کارت بانکیاش دستشه،منم میگم چون پدر و مادر خوبی داره خدا اینجور خوشبختش کرده،کل خانوادش عاشق داداشمن یک سره بهش زنگ میزنن😅

مامانم اونقدر اذیت شده از دستشون شاید باورت نشه یبار به درخت بستم و کتکم میزد وپهن گاو میکرد تو دهن ...

خوب اون بنده خدا مشکل روحی پیدا کرده دست خودش نیس.فقط بهش محبت کن.سفره دلت خالی شده از محبت ولی از هر کس و نا کسی گدایی نکن.برو در خونه خدا و ول نکن .بگو خدایا اگه دلم رو قوی نکنی از محبتت نمیرم همینجا میشینم تا جواب بدی . اونقدر اروم میشی که همه دنیا برات مثل آب روون میشه و دیگه غصه نمیخوری.

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
عزیزم مطمئن باش قسمت آدم به چهرش نیست،من زن داداش خودم ،قصدم به خدا مسخره نیست فقط واسه تو دارم میگم ...

خداروشکر که خدا بدای زن داداشت خواسته🌸

هی خواهر  اوج جوانی هردوشون داره به دور از بچهاشون میگذره و تو اتاق ۱۲ متری خونه مادرم

ینی جدا شدن؟

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
اره  اولی الان ۴ ساله  دومی ۲ سال و خورده ای

خب ایشالله زندگی و ازدواج بعدیشون عالی باشه.از این به بعد زندگیشون بهترین باشه

تاپیک زدم یکم دردودل کنم

مشکوکم به کرونا بچه ها دعاکنید برام 

دعاکنید یکارخوب گیربیارم دعاکنید خوشبخت بشم

خیلییی بابت دلداری هاتون ممنونم ازتون😘🌸

2706