2737
2734

😚

من‌ بخوام بگم اهنگِ من باعشق تو ، زندگی کنم ،با رقص نگات ای یار زندگی کنم

یا همون تو مثل گلی نازو خشکلی اسمشه😅😍

منو به یه دورانی میبره 

خیلی خوبههه

یا اهن‌ امین حبیبی بود فکر کنم ، که میگفت

اونکه یه وقتی ،تنها کسم بود ،تنها پناهه دل بیکسم بود...اینم تکراری نشده واسم

راستی اهنگ هم اتاقی رو یادتونه؟؟😂😂😍هم اتاقی برس به دادم🤣آخیییی

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۱۵ سال پیش ۴سالم بوده احتمالا با اهنگ اردک تک تک تک تک اردک عمو پورنگ خیلی حال میکردم😂

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

رفیق من سنگ صبور غمها

آهای خوشگلِ عاشق

چ دلنواز اومدم اما با ....

سالها قبل فک میکردم "تنهایی" عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد         
2738

بابا تو دیگه کی هستی دست شیطونو بستی میونه صدتا عاشق بگو ماله کی هستی

یا چشمان سیاه قربانت شوم

یاا قرارمونن یادت نرهه دیر نکنی منتظرم

بابا من شبیهه پروفایلم نیستم هی نگو تو چی میگی با اون سیبیلات
اهنگ قدیمیای تتلو و تو ای افم

وای اره تو مدرسه چقد میخوندیم‌ما

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2706