2410
2553
عنوان

مایام عجقولیا بیایید ادامه خریدامو بزارم واستون😎😍📦

| مشاهده متن کامل بحث + 14491 بازدید | 360 پست
آقا منم از اینا میخوام چیه؟ چه نازه

برچسبه عجقولی 😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
چقد خوشگل😍 بابا جذاب😗😗😗😗😗😗

مرسی😍😍❤️

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تونر بچه حتما اگه پوست حساس جوشی یا چرب دارید یه تونر بخرید خیلی خیلی واجبه واستون چون شوینده ها کثی ...

چه جوری استفاده میشه؟

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
مرسی😍😍❤️

کاش پسر بودم میگرفتمت😢😢😢

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2456
جامده؟؟

اره گلم تنوعشم زیاد بود

فوم صورت خیلی گوگلیو نرمه بوش عالیه😍😍اینم برای پوست چربه بعضیا نوشته بودن بعدش اصلا جوش نزدن دیگه ...

اع من میخواستم بخرم این و 

منتها دو دل بودم پارابن و الکل نداشته باشه 

داره اسی؟😐

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
2714
برچسبه عجقولی 😐😂

قربونت منگولی😉

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 
چه جوری استفاده میشه؟

ببین پوست روش پر منافذ بازه اگه نوع پوست چربم باشه که این منافذ خیلی بیشتر و بزرگترن وقتی ارایش میکنی یا پوستت در روز زیاد در مقابل الودگی هواست این کثیفیا میرن تو این منافذ و راه تنفس پوست بسته میشه پس باعث مشکلات پوستی مثل جوش اکنه میشه که فقط با شستشو قابل پاک شدن نیستن نیاز داره از یک پاک کننده قوی استفاده بشه که بتونه داخل منافذو پاک کنه پس بعد شستن پوست یکمشو میزنی رو پد مخصوص میکشی رو کل صورتت تا تمیز کنه منافذو ببنده

کاش پسر بودم میگرفتمت😢😢😢

جون بابا😍😂

بچه ها هستید لایک کنید عکسمو بزارم ببینید 😑❤️

2706