2737
2734
عنوان

#ترسناک#دارم اذیت میشم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 8865 بازدید | 496 پست
اینک کسی از احوالات من خبر داشه باشه ینی در یک زمان توی دوجاس تقریبا و این خلاف قوانین خلقته یا اینک ...

نه نیست چون خودش این انتخابو کرده که این ویژگی رو داشته باشه

میگن هر قدرتی یه بهایی داره که دوستت با دیدن زمان مرگ خودش یا اطرافیانش یا حتی چیزای بدتری بهاشو میپردازه

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
نمیدونم عزیزم واقعا شرمندتم که نمیتونم کمکت کنم

می گل فداتشم من منتظرم ...ببخشیدا خیلی عجولم😶😶😶

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه اینا چیزاییه ک بنظرم خدا نباید اجاره میداد بنده هاش بدونن مث زمان مرگ من هم زمان چند جا بودن

خدا اجاز نداد هر کسی بدونه واسه همین این ویژگی رو مخفی کرده در ما که همون چشم سوم و اینچیزاست و کسی هم بازش کرد بهایی داره 

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
خب اخه همینطوره وقتی دوست من میدونخ من الان حالم چجوریه ینی منو داره حس میکنه میبینه پس انگار دوجای ...

ببین عزیزم

این قدرتی هست که همه آدما دارن

حتی خود تو

جسم و روح ازهم جدا نیستن

اینچیزا خیلی پیچیدست اما حقیقته

و تقریبا همه آدما توانایی استفاده از قدرتاشونو ندارن

واقعا سخته زمان مرگ و بدونی واقعا سخته

اره خیلی

2738
مرسی از پاسخت عزیزم 

خواهش میکنم ❤❤

به درک مسخره به همون عمو جونت که جنه بگو کمکت کنه

چقدر شما وقیح و بی ادبین ...واقعا متاسفم!!!!

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟
نمیدونم عزیزم واقعا شرمندتم که نمیتونم کمکت کنم

ممنونم عزیزم اشکال نداره

اگ‌میتونی اشاره ای کنی ک دستم ب النگو میرسه یا نه خوشحال میشدم😁😁😁

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2706