2726
عنوان

یه جمله به پدر و مادرت

569 بازدید | 37 پست

خودم:

کاش یکم بودین کاش بهم یاد میدادین میشه به جز با عصبانیت مشکلاتو حل کرد 

کاش دعواهاتونو نمیوردین جلو چشمم  مامان کاش بفهمی گفتن ایرادای بابام پیش من چیزی رو حل نمیکنه فقط باعث تنفرم ازش میشه فقط باعث میشه من فکر ازدواج رو از ذهنم بیرون کنم چون میترسم 

میترسم یکی بشم مثه شماها💔

همه ی اینایی که گفتی شامل زندگیه منم میشه😐

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

❤عشق یعنی پدرومادرم❤

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

تو سایت عضو نیستن 😐

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

ای کاش بودی ای کاش حست می کردم کنارم واقعی تر از الان ای کاش بودی تا الان کم بودن یک مرد و توی زندگیم حس نمیکردم ای کاش بودی تا بهش میگفتی دخترت تنها نیست........

مرسی قهرمان من مامانم عزیزم که همیشه در هر شرایط حمایتم کردم مرسی که الگو زندگی منی

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

مامان و بابای عزیزم دوستون دارم

رم شرمنده که دختر خوبی نیستم براتون اما میدونم با این همه بدی بازم دوستم دارید❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

جونم فدای جفتتون الهی ک هرچی غم غصه بلاهست هرچی درد هست هرچی غم دارید ب جون من باشه ولی غم تو چهرتون نیاد درد ب جسمتون نیاد

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2706