2726
عنوان

زندگی با خانواده شوهد دریک اپارتمان

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 38 پست
من یکی ازخاستگارامو بخاطر اینکه گفتی تو یه اپارتمان بامامان باباش باشیم رد کردم😐😐😐

کارخوبی کردی 

این جا ۹۹ درصد اونایی که با خانواده شوهر تو یه ساختمونن بدبخت شدن

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مال ما من هم کفم ولی طبقه های بالا از جلو در خونه تا جلو در من رو هم تمیز میکنن ولی میگن تو بالا رو تمیز نکن چون رفت وآمد نداری ولی ما پایین رو تمیز میکنیم چون ورود و خروجمون از اونجاس

نامه ای از خدا 😇نگران فردا نباش ،تو اولین بار است که بندگی میکنی❤اما من قرن هاست خدایی میکنم🌹❤من خوشبخت ترین زن دنیام ❤❤❤خوشبخت بودیم زمانی که خوشبختی مد نبود😎خاص ترین مرد دنیاA🧿🧿🧿🧿💍💍💍❤❤❤❤❤
ول کن بابا در هرصورت ک شما باید جلو درتون رو تمیز کنین حالا چ اونا رد شن چه نشن ب این فک کنین ک شما ...

اخه زورم میاد دو روز دیگه زمستونه هر کی بیاد اونجا میخواد گلی شه همش من باید تمیز کنم اینجوری ک نمیشه اونا هم استفاده میکنن باید تمیز کنن

2728
اخه زورم میاد دو روز دیگه زمستونه هر کی بیاد اونجا میخواد گلی شه همش من باید تمیز کنم اینجوری ک نمیش ...

شمام تمیز نکن ی مدت خودشون ببینن چقد کثیفه .میگین ک حساس هم هستن

دلم آرامشی خدایی میخواهد

من با دوتا جاریام تو ی خونه بودیم جاری بزرگم همکفت من دوم اون یکی سوم جاری بزرگم میگفت شما باید از پاین تا جلوی دره خودتونو تمیز کنین ماهم میکردیم اونم از جلوی در تا دمه خونه ی خودشو تمیز میکرد جاری بالایی اعتراض کرد دیگه گفت من فقط جلوی خونه ی خودمو تمیز میکنم اوضاعی داشتیم خیلی بد بود هرروز سر ی چیز بحث بود

2706