2726
عنوان

تولدم خراب شد 😭😭😭

1975 بازدید | 62 پست

سلام خانم گلا چطورین؟؟؟ 

من ۷ مهر تولدم بود چندماه پیش تصادف کرده بودم اوضاع کمرم اصلا خوب نبود حتی کار به بیمارستان کشید میدونید که دیگه الان کروناستو نمیشه کسیو دعوت کرد منم ب مامانم گفتم از هفته قبل گفتم کسیو دعوت نکن منم چند وقت پیش با مادرشوهر خواهرم دعوام شد من یه وزن ایده آل دارم نه چاقم نه لاغر یک هفته پیش ما بود هی نق میزد چرا انقد غذا میخوری؟ کم بخور چه خبره؟ منم یه دفه احترامو کنار گذاشتم گفتم خوردن یا نخوردن هر کسی به خودش مربوطه نه کسی دیگه ای منم دوست دارم چاق میشم دوس دارم لاغر میشم بودم مربوطه حالا مامانم دیشب اینا رو شام دعوت کرده بود( اینام با کسی در ارتباط نبودن کلا از اول کرونا باهم بودیم) منم کلی نق زدم که چرا اینو دعوت کردی مامانم از این موضوع خبر نداشت ولی میدونست که گفتم این نباشه رفتیم شام بخوریم کوفتم شد انقد وضع کمرم داغون بود وسط غذا بلند شدم از جام گوشی حضرت الیه زنگ خورد ک کل خانواده ش کرونا گرفتن و ۳ تاشونو بستری کردن هیچی دیگه شاممو نخوردم برگشتیم حالا کادوا رو تایپ می کنم تو کامنتا که چه فاجعه ای شد😭😭😭😭😭😭😭😭

مردم حواسم نيست 🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخرشو نفهمیدم وای ننه 

خدآیا بِه همسرم پول بِده🥺بتونه چند تا تیکه جهزیه شو و یه خوُنِه رَهن کُنِه بِریم سَر خونه زِندِگیمون🥺💔خُدایا جَهزیم قدیمی شُد دیگ ،دِلت نمیسوزِه☹گُنآه دآرم خدآجونم😗❤
2728
من امروز تولدم بود ولی هیچ کس یادش نبود منم به روی خودم نیوردم.... ۱۸ سالگی واسه همه خاصه ولی منو ...

عزیزممم  تولدت مبارک 🎂به امید روزای خووب 

عزیزی که امضامو میخونی لطفااا  برا آرامش و دلخوشیم دعا کن ❤️ممنونم 
من امروز تولدم بود ولی هیچ کس یادش نبود منم به روی خودم نیوردم.... ۱۸ سالگی واسه همه خاصه ولی منو ...

تولدت مبارک 🎂

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

خواهرم یه کیف برام خریده بود من چندماه پیش قرار بود بخرمش دقت کردم دیدم اصلاااا تو سبک من نیستم دیدم اونو خریده 

حالا این به کنار ۴-۵ سال پیش یه ست خریدم گردنبند دستبند گوشواره انگشتر مامانم پارسال یه انگشتر برام خرید کپ همون انگشترم سایز بزرگترش پارسال بهش تذکر دادم میگم نقدی حساب کن نه اینکه بزن تو سر مال 

حال دیشب دیدم رفته از گردنبندم برام خریده همون‌و بزرگترش کادو رو که باز کردم شوکه شدم نه تنها خوشحال نشدم انقد تو ذوق خورد مامانم فهمید شروع کرد چرت و پرت گفتن منم باهاش دعوام شد 

مردم حواسم نيست 🖤
2706