1874
1823
عنوان

دوست دارید عکس کدوم کاربرو ببینید😃😃

18376 بازدید | 1159 پست

تگش کنید شاید دلش به رحم اومد عکس بزاره😜😍

معاون اکیپ علمی تخیلی👽💎اکیپ علمی تخیلی ♥️🌌در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه با کمک اعضا مطالب علمی تخیلی پیدا میکنیمو برای شما به اشتراک میگذاریم ♥️🌌و در روز های جمعه راجب هر چیز عجیبی که در طول هفته دیدیم صحبت میکنیم ♥️🌌برای عضو شدن به من بگید♥️🌌

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

@nazaniiiin    

@13788 نیستی اما تگت کردم

تو متفااااوتی  ........ چون            .....                         من عاشقتم😍 .....    به ماکارونی میگین ماکارانی ؟ 😑 خاک بار ساراتان (فان) 😂 در تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 🌈🌱💚 هرکی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😅 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق بزرگ دنیا بود ... و پیدا کردنت اولیش 🍓

اینو

چون هم اسممه ولی نمیزاره😑😂

@گیسو_84    

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجتام صلوات بفرستید🥺💚💛💚چهارمین کاربری😑🤨🌸هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد😇💛🌸متاهل و البته متعهد👑💍تیکر رسیدن به خواسته هام♻️🙏🏻در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛🌼در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رخ داد💛
1826
@سلطان_سلیطه_ها2     احساس میکنم جاریمع😂

🤣🤣🤣

معاون اکیپ علمی تخیلی👽💎اکیپ علمی تخیلی ♥️🌌در روز های شنبه و دوشنبه و چهارشنبه با کمک اعضا مطالب علمی تخیلی پیدا میکنیمو برای شما به اشتراک میگذاریم ♥️🌌و در روز های جمعه راجب هر چیز عجیبی که در طول هفته دیدیم صحبت میکنیم ♥️🌌برای عضو شدن به من بگید♥️🌌

@kiyannaa    

تو متفااااوتی  ........ چون            .....                         من عاشقتم😍 .....    به ماکارونی میگین ماکارانی ؟ 😑 خاک بار ساراتان (فان) 😂 در تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 🌈🌱💚 هرکی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😅 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق بزرگ دنیا بود ... و پیدا کردنت اولیش 🍓

نمدونم والا🥺🤣

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
1899