2737
2734

من تازه فهمیدم باردارم 

یک هفته هست سرما خوردم ولی الان چند روزه سرفه میکنم 

چی بخورم 

شربت و دارو که منعه 

توروخدا اگه میدونین بگین میترسم‌از سرفه ها که فشار بیاره

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺

برو دکتر 

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

از کجا می‌دونی سرفه هست ....آزمایش دادی ببخشین سوالم باعث نگرانی تون نشه.

چون یکی از اطرافیان بدن درد دارن و سرفه...باهاش تماس داشتم‌نگرانم‌که کرونا ‌‌‌‌‌‌‌‌نباشه

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو دکتر 

گف به دکتر زنانت بگو چیزی نداد ماه اول حساسع گف

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
2728

نترس من ماههای اولم پارسال آنفولانزا شدید گرفتم سرفه های وحشتناک داشتم،وسطا خوب بود دوباره 3ماه آخرو سرفه های ببخشید خلطدار داشتم که گفتن حساسیته خییییلی اذیت شدم ولی دکترم گفت مکلی پیش نمیاد با سرفه

تحمل کن .چاره ای نیست .انشالله زود خوب میشی

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
از کجا می‌دونی سرفه هست ....آزمایش دادی ببخشین سوالم باعث نگرانی تون نشه. چون یکی از اطرافیان بدن د ...

من همیشه این موقع سرما میخورم و سرفه 

الان راه حل درمان میخام اصن کرونا باشه فقط کم بشه

گف به دکتر زنانت بگو چیزی نداد ماه اول حساسع گف

مگ میشه عجب دکتریه 

اخه دکتر زنان چیکا ب سرماخوردگی داره 

استرس کم کن 

بخور بده اب مایعات بخور

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2738
من همیشه این موقع سرما میخورم و سرفه  الان راه حل درمان میخام اصن کرونا باشه فقط کم بشه

دونه به دم کن ....فکر کنم آزیترومایسین هم میتونی بخوری ....انشالله که خوب بشی .....من سوالمو‌به خاطر خودم پرسیدم .....

نترس من ماههای اولم پارسال آنفولانزا شدید گرفتم سرفه های وحشتناک داشتم،وسطا خوب بود دوباره 3ماه آخرو ...

ای بابا یعنی خوب نمیشه

مگ میشه عجب دکتریه  اخه دکتر زنان چیکا ب سرماخوردگی داره  استرس کم کن  بخور بده اب ...

گف چیزی نمیدم چون اویل بارداریته 

همون بوخور اینا گف

اولا که برو دکتر چون هردارویی رو منع نیستی  دوما چهارتخم درست کن با نشاسته و کمی عسل بخور

نشاسته دارم‌ممنون میخورم کاش نرم بشه گلوم

دونه به دم کن ....فکر کنم آزیترومایسین هم میتونی بخوری ....انشالله که خوب بشی .....من سوالمو‌به خاطر ...

ممنون عزیزم 

2706