2726

کلا تو اجتماع 

بعد سریع چند نفر هستن ک میپرن وسط از اون طرف دفاع کردن واسه خودشیرینی 

واقعا اینا چ موجوداتی هستن از فضا اومدن !

؟ 

نه واقعااااا چی بهشون میرسهه ؟ 

امروز رفتم یه جا تو مطب دکتر منشیه اذیت میکرد بعد سریع دو نفر از اون پریدن وسط دفاع از منشیه  

بیشورااا منم گفتم خودشیرینی نکنین اینقدر عنترااا

ولی واقعا اگ کسی از اون جور ادما هست میشه بگین هدفتون جیه اخه از یه ادم زورگو دفاع میکنین چقدر چاپلوسین اخه 🤢

بهشون گفتی عنتر واقعاً؟ 

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 

میخوان کارشون راه بیفته حالم بهم میخوره از این آدما.. چند روز پیش تو بانکم ی نمونه شو دیدم.. 

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واقعا گفتی انترا؟؟  

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
میخوان کارشون راه بیفته حالم بهم میخوره از این آدما.. چند روز پیش تو بانکم ی نمونه شو دیدم.. 

کثافتای بیشور منم گفتم کم خودشیرین بازی دربیار  میگه توهین نکنا گفتم دخالت بیخود نکن تا  توهین نکنم 🤢🤢🤢💩

بهشون گفتی عنتر واقعاً؟ 

عزیزم کنجکاو شدم 

بالاخره دکتری یا نه؟؟؟موافقم باهات از خونه داری صفر متنفرم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706