2726

ما ک کپک زدیم بچه ها ک جای خود دارن😑

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کم خیلی کم... بیچاره پسرم میره بیرون مات و مبهوت نگاه میکنه... 8 ماهشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
چند وقته نبردی من میترسم افسرده بشن بچه من از اسفند کلا شاید ۱۰ بار رفته بیرون

از همونموقع که کرونا اومد فقط دو سه بار بردمش دکتر همش داد میزنه انگار افسرده شده چکارکنم میترسم ببرمش اخه یه دختر چهارماهم دارم حالا اگه این تنها بود ماسک میزدمو با الکل میبردمش هفته ای یه بار پارک حداقل

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

عزیزم ببرش.جایی ببر که کسی نباشه یا ساعتی که کسی نباشه. من ساعت ۱۲ شب پسرمو میبرم پارک دستکشم دستش میکنم بعدم میاد خونه میبرمش حموم یمدت نبردم ولی طفلک خیلی گناه داشت منم بردمش

کم خیلی کم... بیچاره پسرم میره بیرون مات و مبهوت نگاه میکنه... 8 ماهشه

عزیزم پسرتون دندون دراورده ؟دخترمن نه ماهشه نداره بیرون نمیبرمش امکان داره برا نرسیدن نور خورشید باشه

پسر من اون اوایل فرار میکرد وقتی برش میگردوندم می‌گفت اصلا میخام به همه چی دست بزنم بزنم به صورتم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
عزیزم پسرتون دندون دراورده ؟دخترمن نه ماهشه نداره بیرون نمیبرمش امکان داره برا نرسیدن نور خورشید باش ...

اره دو تا دونه فقط

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
پسر من اون اوایل فرار میکرد وقتی برش میگردوندم می‌گفت اصلا میخام به همه چی دست بزنم بزنم به صورتم

هممون همین حس رو داریم😂

2706