2737
2734

یه خانم چند روز پیش تاپیک زد که دوس پسرش بهش طلا داده و یادگار مامانش بود قرار بوددوشنبه دعوتش کنه حالا تاپیکش تعطیل شده کسی اسم کاربردیشو یادشه؟

ظاهرا يكي از كاربرا خواهرزاده اقا در اومد

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
دروغ ترو خدا اخه چجوری نگگگو مگه میشه

ظاهرا نشونياي مرده با دايي يكي از كاربرا مثل هم بود اخرم نفهميديم چي شد 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
اون کاربر کی بود تروخدا اسمشو میدونی

به خدا يادم نيست 

2706