2737
2734

دنبال یه چرخ گوشت هستم که زود خراب نشه ، قطعاتش راحت به هم وصل بشه و از هم جدا بشه، موقع چرخ کردن روغن سیاه به گوشت پس نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فلر برند خیلی خوبیه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731

من بوش دارم عالیه

مامانم گاسونیک داره فقط یه خورده صداش بلنده وگرنه خوبه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738
اقا منم برا جهیزیه میخوام معرفی کنید؟ فلر خوبه ؟ گاسونیک قدیمیاش خوب بوده الانو نمبدونم

اره فلر کلن برند خوبیه خودمم چن تاتیکه وسیلشو ۴ساله دارم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
فلر میدونید کجاییه؟

اصلش که المانیه ولی خب توکشور ما هیچی اصل نمیاد

2706