2733
2734
گلم ، بازم شما که درستون تمام شده ، ی سوال برام میکنی که ببینی میزارن کنکور بدیم یا نه؟ در کل اجازه ...

تلفنی جواب نمیدن عزیزم بهتره حضوری برین بعدم هر  اداره ای با اداره دیگه فرق میکنه شاید اداره شما سخت گیرتر باشه کلا اجازه نده ولی اداره محل ما آسونتر بگیرن بهتره خودتون حضوری برین بپرسین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
باشه عزیزم مرسی، شما میخواستی کنکور بدی چی بخونی

داروسازی البته الان دیگه نمیدونم ان شاالله زایمان کنم بعد شوهرمم نمیتونه انتقالی بگیره کلا نمیدونم‌میتونم فعلا یا نه 

2738
داروسازی البته الان دیگه نمیدونم ان شاالله زایمان کنم بعد شوهرمم نمیتونه انتقالی بگیره کلا نمیدونم‌م ...

بسیار عالی عزیزم، انشالله که بچتونم بدنیا بیاد و هرچی خیره پیش بیاد

خودم نه ولی جد و ور جدم معلمن😑😑و تعهدات دانشگاه ف هنگیان یادم یکیش این بود که در دانشگاه های دیگر ...

ااا یعنی طرف به محض تموم شدن کارشناسی ارشد قبول شدع باشه و بخواد بره از مهر دانشگاه برای ارشد نمیتونه؟

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
@taranom78     عزیزم  میشه بیای اینجا

جانم

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛
ااا یعنی طرف به محض تموم شدن کارشناسی ارشد قبول شدع باشه و بخواد بره از مهر دانشگاه برای ارشد نمیتون ...

نه عزیزم دانشگاه فرهنگسان طبق چیزی که دوستام گفتن تا ی سالل مدرک ازاد نمیکنه دانشگاه دولتی نه پشتش میتونی بری ارشد

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
خودم نه ولی جد و ور جدم معلمن😑😑و تعهدات دانشگاه ف هنگیان یادم یکیش این بود که در دانشگاه های دیگر ...

ببخشید یه سوال کسی که یه لیسانس داره و سنش به دانشگاه فرهنگیان میخوره میتونه دوباره کنکور شرکت کنه و فرهنگیان قبول بشه؟

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
ببخشید یه سوال کسی که یه لیسانس داره و سنش به دانشگاه فرهنگیان میخوره میتونه دوباره کنکور شرکت کنه و ...

نه عزیزم نمیتونه چون شرط شرکت تو این داتشگاه اینکه مدرک تحصیلی دانشگاهی نداشته باشی

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
2706