2726
عنوان

من شدم همونی که میگفتم هیچ وقت نمیشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1562 بازدید | 90 پست
باشکل رسم😂

رسم شکل؟شکل رسم؟

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
دقیقا زمانی ک میگی من اهل فلان کار نیستم با ی غرور خاصی باد ب غبغب میندازی و نطق میکنی خدا چنان میذا ...

اره بخدا من دقیقا الان همین به سرم اومده نه راه پس دارم نه پیش پس این خدا کجاس چرا چیزای خوبو به سر آدم نمیاره

آدم مومنی نیستم اما خدا را خیلی دوست دارم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خاهرم همیشه میگفت زن اگ بمیره وبدترین شوهرم داشته باشه بایدزندگی کنه بسوزه وبسازه  طلاق خیلییی ...

ایشالا که جبران بشهوهمه سختی هاش وروزای خوبشونم بیاد

من نقطه مقابل اون چیزی که میخواستم شد خاک تو سرمـ

منم یه کارهایی کردم که عمرا پنج سال پیش حدسشم میزدم

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
دقیقا منم به هر چی خندیدم و هرکی رو قضاوت کردم سرم اومده 😓

منم 😔😔😔😔

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
یا تاپیک نزنید یا اگه زدین واضح حرف بزنین ما نه حس ششمی هستیم نه میتونیم ذهنتونو بخونیم والا

عزیزمـ منم نخواستم حدس بزنم بخدا اینقدر بهم فشار اومده بود و هیچ راهی نداشتم وکسیو برای درد ودل نداشتم که مجبور شدم تاپیک بزنمـ

من نقطه مقابل اون چیزی که میخواستم شد خاک تو سرمـ

توازنور وبارون وآیینه ای 

نباید به تاریکی عادت کنی

همین الان صبر کن نگاه کن وراهتو درست کن

2706