2733
2734

وااای خاک عالم سریع برو دکتر 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب تاول زده شاید..همون موقع سریع پماد سوختگی میزدی خب..اگ سوختگیه ی کرم میگم از داروخانه بگیر منکه ه ...

خب مگه میشه سوخته باااشه بعد اینجوری شه بچه ها از استرس دارم میمیرم نکنه اتفاق بدی بیفته برا دستم 

2728
خب مگه میشه سوخته باااشه بعد اینجوری شه بچه ها از استرس دارم میمیرم نکنه اتفاق بدی بیفته برا دستم&nb ...

خب عزیزم خودت میگی روغن پریده خب بعدش تاول میزنه دگ..اگ سوختگی باشه پماده آبه رو آتیشه وگرن حتما برو دکتر

به نیت 
خب عزیزم خودت میگی روغن پریده خب بعدش تاول میزنه دگ..اگ سوختگی باشه پماده آبه رو آتیشه وگرن حتما برو ...

ن گلم گفتم اول ک دیدمش فکر کردم سوخته اما ندیدم سوخته باشه 

2738

عفونیه سریع برو دکتر

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
از ترسم دارم جووون میدم 

ن نترس برو ی دکتر دیگه بچه همسایه ما همین رو بازوش بود رشدددد کرد اومد کل بازوشو گرفت رفت دکتر پناد داد دو هقته ای خوب شد شما ی دکتر دیگه هم برد اصلا ترس نداره که

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

عکس دستم برمیداری

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
2706