2737
2734
عنوان

به این اعتقاد دارین که..

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 28 پست

من که دختر خوبی نیستم برا خانواده م،   امید دارم که خدا بالاخره به دادمون میرسه و مشکلاتمون حل میشن. شما با این حجم از خوبی؛ محاله خوشبخت نشی. قطعا بدون که روزای خوبی در انتظارته. خوش به حالت. 

خیلی سخته..هیچ پشتوانه عاطفی نیست و میترسم ک در آینده بخاطر همینم تصمیمای اشتباه بگیرم..

🥺من مامانم عصبی بود 

بابامم کم کم عصبی شد 

آبجیم هم عصبی شده 

همیشه دوس داشتم مامانم بهم در حد ی کلمه عزیزم یا دخترم محبت کنه ولی... 😔

این کاربری برای ۳ نفر می باشد 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جای شما بودم پشت کنکور نمیموندم  با احترام به همه بچه های سایت چون اگه تجربی باشی سال به س ...

من خودمم فرزانگان خوندم و تجربیم درست میگین ولی من عید پدرم پیوند قلبش پس زد و بعدشم مادرم جراحی کرد شرایطی پیش اومد ک شیش ماه حدودا هیچی درس نخوندم سر همینم میخوام به خودم ی شانس دیگ بدم اگر خونده بودم نمیموندم

عزیزم.حتما کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع: موانع استجابت دعا رو گوش کن. 

به جواب تمااااااااااام سوالات و ابهاماتت میرسی.ان شاءالله 

شاید عنوانش زیاد به موضوع شما ربطی نداشته باشه ولی مفاهیم زیبا و بسیار کاربردی داره که خیلی کمکت میکنه. 

من خیییییلی استفاده کردم.

شاید همون نگاهی هست که منتظرش هستی.😊

آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست. 

در ضمن کاملا رایگانه 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2731
من که دختر خوبی نیستم برا خانواده م،   امید دارم که خدا بالاخره به دادمون میرسه و مشکلاتمو ...

عزیزم شما وقتی انقدر قشنگ صحبت میکنین و امید میدین محاله خوب نباشین♡ لایق بهترینهای قطعا

من خودمم فرزانگان خوندم و تجربیم درست میگین ولی من عید پدرم پیوند قلبش پس زد و بعدشم مادرم جراحی کرد ...

آها پس اینجوریه که حتما بخون عزیزم😘😘😘

ان شاء الله که موفق باشی عزیزدلم😍

و حال پدر و مادرت هم بهتر و بهتر بشه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
عزیزم.حتما کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع: موانع استجابت دعا رو گوش کن.  به جواب تمااااااااا ...

ممنونم چشم حتما♡♡شاید باورتون نشه ولی من حتی گوشی شخصی هم ندارم..

2738

اعتقاد دارم راستش

چون به چشم ديدم كسايي كه ذات بدي دارن و اهل كينه و نفرت و نفرين هستن زندگي هاي خوبي ندارن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤