2737
2739
عنوان

به این اعتقاد دارین که..

315 بازدید | 28 پست

خدا بالاخره به دل بنده هاش نگاه میکنه؟من ی دختر آرومم که پدر و مادرم هم بیماری صعب العلاج دارن هم روحی..جدیدا اختلاف و دعوا دارن و من تحملم دیگ تموم شده..هیشکیو ندارم ۱۹ سالمه میخوام بمونم پشت کنکور ولی تمرکز ندارم..همیشه باهمه مهربونم و برای همه شادی و سلامتی میخوام..و هیچ وقت به پدر مادرم بی احترامی نکردم اینارو میگم فقط برای اینکه خستم و تمام امیدم به اینه ک حداقل خدا ب دلم نگاه کنه ..از لحاظ روحی خیلی آشفتم..شما جای من بودین چیکار میکردین؟

ناراحت نشيا ولي نه من اعتقاد ندارم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان هممون از لحاظ روحی شبیه همیم من که فقط صبر و دعا و ارزوهامو دارم تو یه برگه مینویسم و مطمعنم بهشون میرسم چون حق به گردن این دنیا دارم هممون داریم نگران نباش این روزا هم تموم میشه چون همش انرژی خوب یا بد 

2738

اصلا عزیزم با حکمت خدا سازگار نیست که به بنده هاش نگاه نکنه 

ولی این دنیا دار امتحانه و هر کس بر اساس ظرفیت و بر اساس توانایی هاش امتحان میده 

ان شاء الله که هممون از امتحانهای الهی سربلند بیرون بیایم میدونم سخته شرایطت ولی قوی باش چون خدا میخواد قوی کنه ولی سعی کن تفریح و دوستات هم و درست هم بخون و هیچ چیزو مانع خودت قرار نده مطمئن باش خدا کمکت میکنه بهش اعتماد کن

من جای شما بودم پشت کنکور نمیموندم 

با احترام به همه بچه های سایت

چون اگه تجربی باشی سال به سال سخت تر میشه

و من خودم ریاضی بودم سال اول رفتم عمران ۱۹ سالمه

ولی دوستایی داشتم که بزرگتر از خودم بودن از سال ۹۴ تا ۹۸ همش کنکور میدادن به امید پزشکی با معدلای ۱۹.۸۰ تقریبا و در آخر رفتن با سوابق تحصیلی دانشگاه 

و همه هم بچه های فرزانگان ۴ بودن یعنی مدرسه خودمون

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
مامان و بابای منم عصبی ان  زندگیم خیلی بده  قشنگگگ درکت میکنم 🥺

خیلی سخته..هیچ پشتوانه عاطفی نیست و میترسم ک در آینده بخاطر همینم تصمیمای اشتباه بگیرم..

چرا ناراحت بشم..کاش فقط ی روزنه ی امیدی ی چیزی..

وجود نداره عزيزم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706