2733
2734
عنوان

چیکار کنم با زنداییم

856 بازدید | 18 پست

بچها ما واس آش دندونی دخترش رفتیم بعد سر سفره که نشسته بودیم عکس گرفتیم بچها من قیافم خوبه یعنی ازم تعریف میکنن بعد من توی یکی از عکسها خیلییی فجیع افتادم قیافم خیلی داغون افتاده بوده بعد دیقا اون عکس رو زنداییم توی تموم گروه های خانوادگی و وضعیتش پخش کرده کلی مسخره شدم از طرف عمه و خاله هام ۲ هفته از این ماجرا گذشته امروز همسایمون رو بیرون دیدم بهم گفت که عکست رو توی گوشی زنداییم دیده مشخصاتش رو که گفت فهمیدم همون عکسه زنداییم موهای صورت دختر ۶ سالشو زده بخواطر رقابت حالا خیلی ناراحتم بنظرتون چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم ولی خیلی آدم فضولیه

بنظرم در هر صورت نمیشه کاریش کرد بیخیال شو دفه دیگه با گوشیه اون عکس نندازحالا که شناختیش

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2738

یادزن عموم افتادم قدیماعکس میگرفت عکسای اخرکه دیگه باتری وفلش دوربین ته میکشیدازماعکس میگرفت وای عکسای ماسیاه وتاردرمیومدیه نیش خندی میکردقشنگ تورومونم میگفت نگه داشتم ازدواج کردیدبعدبه خانواده همسرتون نشون بدم

مگه شما دختر ۶ ساله هاتون رو اصلاح صورت میکنید؟

آخر متن خودت رو ببین خودت نوشتی گلم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

اینجا 👇

زنداییم موهای صورت دختر ۶ سالشو زده بخواطر رقابت حالا خیلی ناراحتم بنظرتون چیکار کنم؟

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706