2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر شوهر منم خوبه ، اما یکی دوبار پیش اومد یه چیزایی شده اما من گذشت کردم فکر.کردم مادر خودمه یا خو ...

دقیقا من یوقتا یچی میگن، میگم ولش کن عب نداره مگ مادر خودم بهم یوقتا نمیتوپه،لابد خوبمو میخواد، واقعنم هیچکی راضی نیس زندگی پسرشو پر تشنج کنه، حالا بماند یسریا ذاتشون خرابه

هیچ کدوم از خانواده و فامیلای ما نه از مادرشوهرشون متنفرن نه از جاری من این چیزا رو اولین بار تو هم ...

منم همینطور

اینجا دیدم چقد از کاه کوه میسازن 

مثلا طرف ناراحته مادرشوهرش میاد دیدن نوه اش😳

⚘خدایا شکرت❣
2728

والا من میمیرم براشون بگن آخ من جلوتر میمیرم غریب هم هستیم اما خوب تا حالا ج ندادم بی ادبی نکردم هر چی هم بگن ج نمیدم اونا هم ب من احترام میزارن خوب در قبالش

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
چون مادرشوهرا هم ازشون متنفرن

یا سوال این عکس پروفایلارو از کجا میارین

انقد تاپیک میزنم تا بترکین😂💔                                                               هی منو ریپ لای کن بگو چه امضایه باحالی داری تا اونی که پستتو میبینه بیاد امضای منو بخونه و بفهمه ایسگاش کردیم❤😂              هی تو الان ایسگا شدی😂
2738

من میرم خونه مادرشوهرم تا نشستم شروع میکنه میگه فلانی جناب سرهنگ فلانی میخاست دخترشو بده به ما ..فلان دکتر کلینیک داره ماهی ۷۰ تومن درامدشه از پسرم براب دخترش خاستگاری کرده بود ... بعد روشو میکنه ب اسمون میگه نمیییدونم چیشد پسرم تو رو خاست... همچین میگه نمیییدونم .. بچه ها حس میکنم منظورش اینه پسرمو جادو کردین😔😔

دقیقا من یوقتا یچی میگن، میگم ولش کن عب نداره مگ مادر خودم بهم یوقتا نمیتوپه،لابد خوبمو میخواد، واقع ...

ما یبار بخاطر خواهر شوهرم مجرده ، کلا محرمو بااونا بودیم بخاطر اون تاسوعا و عاشورا رو رفتیم خونه عموش اینا ما ماشین داشتیم که تنها نباشن توخونه اون کلا منو ول کرد چسبید به دختر عموش دختر عمویی که خونش پشت خونه مامانش بود یه تعارف نزدبرن خونش اصلا منو نمیدید منم هزچی باشه غریبه ام تازه عروس  یکی دوبار قشنگ بغضم گرفت  ولی گفتم بچه اس عیبی نداره چی بگم الان بگم چرا منو محل ندادی خودم سبک میشم فکر میکنن کمبود دارم 

مادرشوهر من خیلی احترام میزاره به من .مخصوصا تو جمع.مثلا مهمونی یا عروسی که میریم به جا اینکه کنار دختراش بشینه حتما کنار من میشینه.منم احترامشو دارم.مثلا خونشون که میریم مث مهمون رفتار نمیکنم.پا میشم غذا درست میکنم و خونشو مرتب میکنم .چون همه خواهرشوهرام ازدواج کردن و پیشش نیستن

پسرم زندگیمه
ما یبار بخاطر خواهر شوهرم مجرده ، کلا محرمو بااونا بودیم بخاطر اون تاسوعا و عاشورا رو رفتیم خونه عمو ...

مادر شوهر من هروقت بخواد اونیکی جاریو حرص بده جلو مثلا من تو مهمونی که میگه بیاید هی جاریمو صدا میزنه تو اشپزخونه تو گوشش پچ پچ میکنه یا رو سفره همش به اون تعارف میکنه و یواش باهاش حرف میزنه و برعکس.در هردو حالت هم جاریم بهم گفته از عمد اینکارارو میکنه هم به خودم قبل اومدن جاریم بهم گفته خیلی منو تحویل بگیر باهام گرم بگیر از لج جاریم متاسفم براش که انقدر حقیره

والا من ازش متنفر نيستم

دوسش دارم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706