2410
2553
چون مادرشوهرا هم از عروسشون متنفرن😂

وااااا

پس مرض دارن پسر زن میدن؟

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

من دوسش دارم ولی فقط انتظار دارم هرچی برا دخترش، میپسنده برا من هم بخواد همین

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

همه اينطور نيستن. بعضيام بخاطر برخوردايي كه پيش مياد كم كم احساس بد پيدا ميكنن. يه عده اي هم متاسفانه از مادر و مادربزرگشون ياد ميگيرن.

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
2714

دل به دل را داره چون متنفرن متنفریم

خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔                      داغونم همین 😔😔😔😔😔😔😔😔😔 تو این دوره زمونع یه مرد پیدا کنی خودم زنش میشم  متاسفانه همشون نرن مرد نیستن 💔😏
بعضی هز مادرشوهرام خوب باشه عروس کرم میریزه اخه 

همون دیگه

یکی از دو طرف کرم داره بعضی وقتا البته

وگرنه من عروس و مادرشوهر دیدم عاشق همدیگه ان

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

من به نوبه خودم الان ۶ساله عروسشم از هر راهی که بگی وارد شدم برای بدست اوردن قلبش.اما بد ذاته متاسفانه از هیچ کسی خوشش نمیاد.فقط دنبال چاپلوسیه.منم اهلش نیستم.میدونه مثلا طرف خوشش ازش نمیادا اما چاپلوسیو دوس داره.من دلی براش همه کاری کردم اخرشم از پشت بهم خنجر زد.تا الانم یکبار بهش بی احترامی نکردم بخدا اما خیلی پشتم حرفو حدیث میگه

چون فکر میکنن پسر عتیقشونو صاحب شدی.بقول مادرشوهرم گفت پسرمو از بغلم درآوردی🙁

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706