2726
عنوان

مشاوره ای که دادگاه میفرسته

223 بازدید | 39 پست

کسی میدونه مشاوره ای که دادگاه میفرسته چیا میپرسن؟ چند جلسه اس؟

من اصلا قصدم اشتی نیست نمیخوام یک درصدم باهاش زندگی کنم 

استرس مشاوره رو دارم 

۳جلسه.هیچی از مشکلات تون میپرسن.اجبار ب بازگشت نمیکنن که کمک میکنن 

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳ تا ۵ جلسه علت طلاقو میپرسه و مشکلاتتونو

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2728

عزیزم اگه کارتون دیگه آخرش باشه ۳ جلسه س ولی اگه بفهمه مشکلتون قابل حله بیشتر از ۳ جلسه س.تشخیصشم با مشاوره نه با شما یا به اصرار شما

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
اگر دروغ اومد گفت چی بگم ؟ جلو قاضی خیلی دروغ گفت 

خب شما بگو داره دروغ میگه اگه شاهد داری بگو شاهد دارم که ایشون دروغ میگن

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
عزیزم اگه کارتون دیگه آخرش باشه ۳ جلسه س ولی اگه بفهمه مشکلتون قابل حله بیشتر از ۳ جلسه س.تشخیصشم با ...

الان حکم قاضی به نفع من اومده خود مشاور میفهمه کار ما آخرشه؟

کی میگن باید دست رو قرآن بذاری ؟ جلو قاضی میگن ؟ یکجا شنیدم اینو 

نمیدونم عزیز چون من رنگ دادگاهو ندیدم وکیلم همه کارو کرد من نرفتم

الان حکم قاضی به نفع من اومده خود مشاور میفهمه کار ما آخرشه؟

والا نمیدونم.من تو طرافیانم دیدم که قصدشون طلاق توافقی بود و اصلا دادگاه نرفتن. اول مستقیم فرستادنشون پیش مشاوره که اونم تشخیص داده بود قابل سازشن.فقط میدونم خیلی سخت میگیرن و به این راحتی نیست که بری و اونام بگن باشه طلاق.انقدر کش میدن تا آدم به خودش بگه دور از جون غلط کردم طلاق نخواستم.این آشنامون نزدیک ۱۲ ۱۳ جلسه رفته بودن آخرشم نتونست جدا شه چون تشخیص مشاور سازش بود

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
منم وکیل گرفتم  ولی میگه باید جلسه دادگاه شرکت کنی  شما یعنی هیچ جلسه ای شرکت نکردی ؟

نه عزیز من شرکت نکردم هیچ جلسه ای حتما توافقی میخوای جدا شی درسته

2706