2726
عنوان

تو گوشی شوهرم شماره زن خراب دیدم

2713 بازدید | 87 پست

با دوستش که تو کار با هم هستن دوستش هم که از این مردای هرزه همش دنبال زنای خراب زنش هم یه شهر دیگه ست اومده اینجا بخاطر کارش اینجاست رفته بودن شهر اطرافمون که نزدیکه وقتی اومد تو گوشیش یه شماره دیدم پیگیرشدم تو نرم افراز زدم اورده بود شماره خاله ست یعنی زن خراب بعد پیامای گوشیش هم دیدم که همین شماره که به اسم دوستش ثبت بود پیام داده بود که راضی بودین چند بار بهش زنگ زده بود منم دعوا بپا کردم گفتش که همین دوستم گوشیش خاموش بوده با گوشی من زنگ زده گفتم باور نمیکنم که قران اوردم دست رو قران گذاشت و قسم خورد که راست میگه و ما که رفتیم اونجا منو رسوند خونمون (یعنی خودمون تو اون شهر خونه داریم)و ماشینم رو برداشت رفت تا صبح که اومد قسم خورد که دوستش به گوشی من به این شماره زنگ زده و من کاری نکردم شب که رسیدیم گفتم منو برسون خونه تا صبح که اون اومد و اومدیم شهر خودمون بنظرتون راسته حرفاش😣😞؟؟

از طرفی بخاطر کارش با این دوست شده و یجورایی رئیس شریکش حساب میشه یعنیقضیه خیلی پیچیده اس نمیتونم واضح بگم چون تو سایت خیلی اشنا و فامیل هستششناسایی میشم  مجبوره باهاش باشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گفتم حق نداری دیگه باهاش جایی بری گفت که فکرکردی من دوست دارم برم مجبورم بخاطر کارم باید هرکاری میگه انجام بدم نمیتونم رابطم روقطع کنم ولی باشه از این بعد خواست بره میخوای تورو هم میبرم با خودم یا هر کی تومیگی 

این حقه ک قدیمی شده دوستم با گوشی من زنگ زده😂چجوری باور کردی اخه. میگخ ادمها رااز دوستاشون بشنلس

راستش منم نمیتونم درست باور کنم ولی میگم اخه چطور میتونه قسم دروغ بخوره قران که شوخی نیست. البته از قبل هم بهم گفته بود که این میخواد پیش همینا بره و منم شب که زنگ زدم تصویری وقتی که اونجا بود تنها بود تو خونه گفت اون ماشینو برداشته رفته من اومدم خونمون گفتم حق نداری اینجا بیاریشون 

2706