2737
2739

دوستان چندبار اقدام کردین وچه زمانی 

جنسیت نی نی چی شده لطفا راهنمایب کنید 

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...

من سه ماه خوردم باردار نشدم 😭

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من قراره امشب بخورم خداكنه همين ماه باردار شيم..به حق حضرت رقيه

پيش رويم چهره ي تلخِ زمستانِ جواني، پشتِ سر آشوبِ تابستان و عشقي ناگهاني، سينه ام مَنزِلگَه اندوه ودرد و بد گماني، كاش چون پاييز بودم..
2738

من هشت ماه خوردم الان پسرم چهار سالشه

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     
من خیلی راضیم ازقرص البته یک دوره برای تنظیم کردن سیکلم قرص ال دی هم خوردم و همون ماه باردارشدم

خداروشکر عزیزم جنسیت نی نی چیه و چندبار اقدام کردین روز چند سیکل

من هشت ماه خوردم الان پسرم چهار سالشه

خداروشکر عزیزم چه روزایی اقدام کردین و چندبار عزیزم اقدام کردین 

من یه دوره خوردم جواب نداد این ماه دوفاستون خوردم ببینم چی میشه

ان‌شاءالله دلت شاد میشه گلم

من چهارمین دوره ایه که میخورم چون تخمکام ریز بود البته امپولم زدم این ماه.الانم یازده روز از قطع دوفاستونم میگذره ولی پریود نشدم هنوز.میترسم هم بی بی بزنم چون تو این چند سال جز بی بی منفی چیزی ندیدم

2706