2726

سلام خانوما من برای یه مدت نیاز دارم که ذهنم رو از یه سر مسائل پرت کنم.میخواستم اگه فیلم یا سریال یا کتاب جذابی که ذهنمو به خودش درگیر کنه میشناسین بهم معرفی کنین.ممنونم

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد.

سریال سرگذشت ندیمه از دالفک ببین ۳فصله واقعا ذهن آدمومشغدل میکنه.توی آمریکا انقلاب میشه ومذهبیای افراطی کشورو ب دست میگیرن وشرایط وحشتناکی برای زنان بوجود میاد عین داعش

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین ع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه ژانری دوس داری؟  من مدتیه اصصصصلا ن حوصله کتاب دارم ن فیلم و سریال

ژانر خاصی مد نظرم نیست فقط ترسناک نباشه و ذهنمو حسابی درگیر خودش بکنه.

سریال سرگذشت ندیمه از دالفک ببین ۳فصله واقعا ذهن آدمومشغدل میکنه.توی آمریکا انقلاب میشه ومذهبیای افر ...

ترسناک و خشنه؟

ژانر خاصی مد نظرم نیست فقط ترسناک نباشه و ذهنمو حسابی درگیر خودش بکنه.

سریال کره ای اگه دوس داری سریال *ایمان* قشنگه.*مهتاب نقاشی شده با ابر*.

سریال ایرانی هم *آنام * خیلی خوبه الان تماشا داره نشون میده اگه ندیدی ببین. سریال* معصومیت از دست رفته* عالیه. سریال *همه جیز انجاست*. و سریال* هشت و نیم دقیقه*. 

سریال امریکایی هم من گریم دیدم بد نبود خودم اهل امریکایی نیستم.اگه بتونی عامل ناشناخته هم ببینی خیلی خوب بود. ژانر کاراگاهی دارن. 

الان شبکه تماشا کلی سریال میزاره. 

میتونی ببینی. 

رمان عاشقانه بخون. گندم دالان بهشت. دزیره. جین ایر. غرور و تعصب. دختر کشیش. مزرعه حیوانات. چشمهایش. شازده کوچولو. کیمیاگر

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

سریال ویچر

ایرانی بخای هم گناه . دل. آقا زاده.

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

فرندز ببین همه رو میشوره میبره

تاپیک فیلم و سریال منم ببین

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢

سریال lost

کتاب نیمه تاریک وجود ، شفای زندگی ، خودت باش دختر ، بهترین سال زندگی شما ، هنر ظریف بیخیالی ، نمی گذارم کسی اعصابم را بهم بریزد

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
2706