2410
2553
عنوان

امروز برای اولین بار شوهرم گریه کرد...😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1283 بازدید | 70 پست

خودتو نه باز جونی و خوب میشی

بخور نعنا یادت نره

انواع دمنوش مثل پونه و نعنا و اویشن بخور

شب قبل خواب ابلیموه و عسل و اب جوش و دارچین بخور که قاتل سرما خوردگیه

استامینوفن بخور 

و پختی فقط سبزی نعنا هم بخور چون ریه خلاص میکنه از عفونت

به خدا اعتماد کن ⚘

من یکی اگه کرونا بگیرم کرونای خفیف خفیفم بگیرم شوهرم نیم ساعت بعد مثبت شدن تستم میرفت زن میگرفت😐 تازه اون ننه و خواهر چش سفیدشم میومدن خونه رو جارو میکردن میبردن الانم داره ز میزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دل ان شاءالله سلامتیه کاملتو بدست بیاری اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2720
من امید دارم یعنی ۱۴ روزه خوب شم بچه ها خیلی کار دارم 

خوب میشی بابا خیلی شدیده مریضیت؟

ببین فقط تاااا میتووووونی مایعات بخور

نامزد من فقط تند تند شربت گلاب، عرق، اب میوه طبیعی، اب همش مایعات میخورد خیلی زودم خوب شد

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
من یکی اگه کرونا بگیرم کرونای خفیف خفیفم بگیرم شوهرم نیم ساعت بعد مثبت شدن تستم میرفت زن میگرفت😐 تا ...

فک می کنی .

مردا موجودات شدیدا احساساتی اند حتی اگه نشون ندن

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2714
2706