2737
2734

بچه ها برا ادبیات فارسی و عربی چی بخونم ؟؟من 4 ساله دورم از فضای درس و کتابای مدرسه از هرکی میپرسم میگن با خوندن کتاب درسی نمیتونی نتیجه بگیری حتما باید کتاب کمک درسی کنارشون بخونی اما نمیدونم کدوم کتاب کمک درسی رو بگیرم بخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عربی جامع خیلی سبز 

فارسی پنج جلدی های نشر الگو

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
2728

مسلما برا کنکور باید کتاب کمک درسی بخونی چون از درس دور بودی کتابی با درسنامه قوی میخای بهت کتاب های قلمه ادبیات رو معرفی میکنم وایه لغات و اعلام و اشخاص

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2738
خیلی سبز کدوم کتابشو عزیزم ؟

فرقی ندارن

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
مسلما برا کنکور باید کتاب کمک درسی بخونی چون از درس دور بودی کتابی با درسنامه قوی میخای بهت کتاب های ...

دقیقا عزیزم متاسفانه همه چیز یادم رفته دنبال  کتابای کمک درسی خوبم که قشنگ آمادم کنه برا کنکور

2706