2726
عنوان

خسته شدم از شوهرم متنفرم ولی به خاطر بچم تحمل میکنم کسی همدرد

| مشاهده متن کامل بحث + 9778 بازدید | 82 پست

منم حالم از زندگیم بهم میخوره شوهرم خرجی درست حسابی نمیده نمیزاره کار کنم ، خسته شدم شوهرم آدم زندکی نیست منم آدم زندگی نیستم خسته شدم خداااااااااااایا ، دردمو به کی بگم ؟ همه تو خانواده ما بدبختن پدرومادرمون باعث بدبختی و آوارگی منو خواهر برادرام شدن هممون برای فرار با آدم اشتباهی ازدواج کردیم تو سن کم ، دلم آزادی میخواد دلم میخواد ۲ روز واسه خودم زندگی کنم دلم تنهایی میخواد دلم مرگ میخواد خدایا اگه واقعا خدایی مرگمو برسون راحتم کن

هنر یک زن همینه که شوهرش رو بسازه اون طوری که دوست داره البته تدریجی نه یک دفعه

چرا همیشه زنا باید شوهرشونو بسازن؟چرا همیشه زنا باید برا زندگی تلاش کنن؟

ولی قبول دارم شوهر من بده،ولی مثل گود پر از کثافت بود که من جای اینکه دستش نزنم تا خشک بشه همش زدم و بوش اول از همه خودمو خفه کرد

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم حالم از زندگیم بهم میخوره شوهرم خرجی درست حسابی نمیده نمیزاره کار کنم ، خسته شدم شوهرم آدم زندکی ...

منم فقط دلم مرگ نمیخاد باید بمونمو تلاش کنم بچه هام خوب زندگی کنن

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
آفرین منم همیشه ب مامانم همینو میگم میگم کاش بچه طلاق بودیم ولی چهارتامون انقد عصبی و دیوونه نبودیم ...

اخی عزیزمممم!!الان با اینکه زندگیم خوبه وقتی عصبی میشم اصلا نمیتونم جلو خودم بگیرم بعضی وقتا از شوهرم خجالت میکشم وقتی میبینم انقد صبوره!!الانم همش باید غصه برادرخواهرام بخورم واقعا نمیبخشمش

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2728
اگه اون موقع هم جدا میشد الان می گفتی به خاطر ما صبر نکردی ما رو ول کردی به خاطر خودت حالا که بچه آو ...

شرایط هرکس فرق داره ولی من تو یه محیط وحشتناک بزرگ شدم خیلی سختی کشیدم مطمئنم اگه با مادرم زندگی میکردیم جدا شاید تنها مشکلی که داشتیم ننگ بی پدری بود اما الان که هست باید بی ابروهاش به جون بخریم !بی اعتماد به نفس جلو فامیل و اشنا!!نمیدونی چقد سخته یه پدر ندونه بچش کلاس چندمه!!حسرت های بچگیم یه طرف الانم که اینه دق هست

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
به عنوان یه وکیل میگم که شاید دویست تا پرونده طلاق داشتم تا حالا این کارت بدتر به بچه آسیب می زنه&nb ...

شما وکیل هستین یه سوال داشتم ازتون ، خانمی با بچه ، حدود ۱۵ سال پیش طلاق خلع گرفته و مهریه اش رو طبق نوشته در طلاقنامه بذل کرده و فقط یک سکه گرفته ، میتونه الان مهریه اش رو دوباره بگیره، و اقدام کنه برا مهریه ،  

خدایا شکرت.
فکر میکنی اونایم که جدا شدن میگن کاش میسوختیو میساختی

عزیزم پست قبلی جواب دادم بخون

خواهرم ۱۴ سال تحمل کرد با همه چیش ساخت با خواهرت رفت آمد نکن شوهر خواهرت چرا وقتی من گفتم ماست سیاه ...

شرایط ادما با هم فرق داره یکی میدونه اگه کوتاه بیاد درست میشه یکی میدونه اگه کوتاه بیاد طرف پررو تر میشه به نظر من همه چیز فقط به خودشون دونفر بستگی داره یکی میدونه اگه طلاق بگیره بعد طلاق نابود میشه ولی یکی اطمینان داره از قفس آزاد میشه و راحت میشه 

اسی به نظرم حل مشکلت فقط دست خودته تو اول خودتو خوب میشناسی بعد شوهرتو ببین چاره مشکلت چیه چطور میشه حلش کرد بگرد دنبال راه حلش اگه گشتی و راهی نبود در اخر به جدایی فکر کن 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
شرایط ادما با هم فرق داره یکی میدونه اگه کوتاه بیاد درست میشه یکی میدونه اگه کوتاه بیاد طرف پررو تر ...

اینایی که گفتی درست ولی اینم در نظر بگیر که هیچوقت ننیشه اخلاق و رفتار یه آدم ۳۰ ساله رو تغییر داد

اصلا نکن اینکارو!!مامان من سوخت و ساخت بخاطر ما اما من الان بهش میگم کاش جدا شده بودی فقط شبا با ارا ...

چرا مگه روزا چیکار میکردن؟؟؟ 

لطفا برای خونه دار شدن مادرم ی صلوات بفرستین
2706