2726
عنوان

خسته شدم از شوهرم متنفرم ولی به خاطر بچم تحمل میکنم کسی همدرد

| مشاهده متن کامل بحث + 9783 بازدید | 82 پست
اصلا نکن اینکارو!!مامان من سوخت و ساخت بخاطر ما اما من الان بهش میگم کاش جدا شده بودی فقط شبا با ارا ...

مادر منم همینطور میگف میترسیدم زودتر جدا شم بزرگ شدید بگید تو نساختی پدرمون خوب بود 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا نکن اینکارو!!مامان من سوخت و ساخت بخاطر ما اما من الان بهش میگم کاش جدا شده بودی فقط شبا با ارا ...

آفرین منم همیشه ب مامانم همینو میگم

میگم کاش بچه طلاق بودیم ولی چهارتامون انقد عصبی و دیوونه نبودیم منو خواهربرادرام😔😔😔

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
تموم زندگیم حسرت داشتم وقتی با خانوادمم استرس لینو نداشته باشم که الان دعوا راه میندازه 

همدردیم ...همیشه و تمام لحظات زندگیم استرس دارم ..خسته شدم 

خدایا به بزرگیت قسم بهترینها رو برام رقم بزن 
چطوری؟آخه از کجا یاد بگیرم

قلق شوهرت رو پیدا کن وقتی میبینی از چیزی یا کاری بدش میاد از اون دوری کن برعکس اگه کاری رو دوست داره براش انجام بده به این میگن سیاست زنانه 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
منم دیگه شوهرمو دوست ندارم متاسفانه ازدواجی که با عشق بود بعد ۸سال و دوتا بچه به بن بست خورده

من عاشق شوهرم بودم خودم بهش پیشنهاد دادم حتی ولی داغونم واسه همینه که‌میگن اصرار تو دعا خوب نیس اشتباه کردم 

خواهرم ۱۴ سال تحمل کرد با همه چیش ساخت با خواهرت رفت آمد نکن شوهر خواهرت چرا وقتی من گفتم ماست سیاه گفت نه سفیده.؟پدرت چرا بیشتر نداد؟دوستی مادرت دوستی خاله خرسس. دست بزن داشت دو قطبی بود خیانت کار بود همه جوره خواهرم تحمل کرد درست نشد بعد ۱۴ سال طلاق گرفت الان میگه کاش زودتر اینکارو میکردم درسته یه بچه داره اما بچشم راحت شده

هنر یک زن همینه که شوهرش رو بسازه اون طوری که دوست داره البته تدریجی نه یک دفعه

من همسرم عوض کردم ولی به چه قیمتی

سلامتی خودم از دست دادم

به خدا روزی ۹ تا قرص میخورم

دیگه حتی توانایی انجام کارای خونمم ندارم😔دیگه حتی مادر خوبیم برای بچم نیستم

من عاشق شوهرم بودم خودم بهش پیشنهاد دادم حتی ولی داغونم واسه همینه که‌میگن اصرار تو دعا خوب نیس اشتب ...

من اصلا نمی شناختمش خودش تو راه مدرسه عاشقم شده بود همه چیز زندگیم خوب بود متاسفانه یه دفعه همه چیز خراب شد

2706