2733
2734
عنوان

شیائومی یا سامسونگ؟😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 52 پست
شیائومی به درد نمی خوره هرکی اطراف من داشت هنگید حیف پولش منم گیر کرده بودم گفتن نخر ضرره الان رفتن ...

😕 مرسی عزیزم💛

تفریح پسرونه ¡ هرزگی دخترونه ¡ چقدر دنیامون کثیفه... کثیف... کثیف (: 🖤🚶🏻‍♀️
شیائومی به درد نمی خوره هرکی اطراف من داشت هنگید حیف پولش منم گیر کرده بودم گفتن نخر ضرره الان رفتن ...

من شیائومی دارم ولی هنگ نمیکنه خدارو شکر مامان دوستام دارن و از سامسونگ بهتره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشی رو با اسب مقایسه میکنی:/ من سیلمی ترکمن دارم ،بنظر شما اصیله؟

😂فقط خواستم تفاوتش رو قشنگ درک کنه

بستگی ب هیکل و تغذیش داره 😕

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
من شیائومی دارم ولی هنگ نمیکنه خدارو شکر مامان دوستام دارن و از سامسونگ بهتره  

عجیبه هیچ برندی به سامسونگ نمیرسه هم اصالت داره وهم همگی راضین شیائومی فقط نما داره اگه میخاید یه چیز بدرد بخور بخری نظر من سامسونگه   

شدی قلب و تن و روحم استقلالم💙💙
2728
مثلاً شیائومی توی چه چیزهایی به درد نمیخوره؟؟

اگه پولداری  و می تونی هر ماه گوشی بخری بدرد می خوره سامسونگ هنگ نمی کنه و چندین سال می تونی ازش استفاده کنی 

شدی قلب و تن و روحم استقلالم💙💙
2738
اگه پولداری  و می تونی هر ماه گوشی بخری بدرد می خوره سامسونگ هنگ نمی کنه و چندین سال می تونی از ...

پول دار هستم اما الان مشکلی ندارن و کاملا سالمه و برای تمام برنامه ها بدرد میخوره دوستم سامسونگ داشت اونمa80فروخت شیائومی گرفت چون هم کیفیت صفحه و دوربینش به شیائومی نمی‌رسه اینو قبول دارم که اگه سامسونگ اصل باشه بهتره اما،الان دیگه اصل نیست و خوب نی

میخوام گوشی بخرم نمیدونم کدوم بهتره بگین نظرتونو😕💛

سامسونگ من هم برا دخترم بین دو گوشی شیائومی سامسونگ موندم آخر سامسونگ خریدم همه موبایل فروشیها سامسونگ رو تایید کردن برای خرید

فقط خدا

فقط هوآوی 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
2706