2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط من عاشق دومی سمت چپی شدم    

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2728

من موبایلم نداره دیگه ولی لپتاپو نمیدونم چه کنم

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
برنامه نصب کنم؟ی نفر اینجا پیشنهاد داد ولی هنوز نصب نکردم شما داری؟حذف میشن واقعا؟

اره حذف میشن من از دیروز نصب کردم هیچی نیست پاک پاک😂😂

شازده کوچولو پرسید:غم انگیزتر از این که بیای کسی خوشحال نشه چیه؟؟؟ روباه گفت بری کسی متوجه نشه!!!!😔
🥴😑😂

دندوناش خر دندونه سفیده

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
چجوری کار میکنه؟ من نصب کردم

قسمتی که زده فیلترها علامت بزن  از توی مرورگر بیا سایت دیگه تبلیغ نمیبینی 

شازده کوچولو پرسید:غم انگیزتر از این که بیای کسی خوشحال نشه چیه؟؟؟ روباه گفت بری کسی متوجه نشه!!!!😔
2706