2733
2734
عنوان

این همه هلو رو چیکار کنم

3155 بازدید | 31 پست

شوهرم دیروز یک عالمه هلو خریده اگه باهاش کاری نکنم خراب میشه ..به نظرتون چکار کنم

زیباترین احساسات و عاشقانه ترین برخوردها که واقعیِ واقعی بودند  رو فقط در کربلای حسین بن علی علیه السلام دیدم...عاشقتم یا حسین....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ورقه کن بذار خشک شه برگه هلو درست کن

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
کمپوت درست کن یاخشک کن

مگه میشه خشک کرد اونم هلو

زیباترین احساسات و عاشقانه ترین برخوردها که واقعیِ واقعی بودند  رو فقط در کربلای حسین بن علی علیه السلام دیدم...عاشقتم یا حسین....
رانی هلو

بلدین... اگه بلدین طرز ساختشو میگی

آره

شما خودتون خشک کردین... روش؟

2706