2733
2739
عنوان

بچه ها چرا من باهرکس دوست میشم اولش قصدشون ازدواجه بعد ولم میکنن😏

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 79 پست
نمیدونم چطور توضیح بدم.... نیاز به بد اخلاقی یا اینکه از بالا به دیگران نگاه کنی نیست ولی وقت و بی و ...

مرسی عزیزم 😘💕

حتما انجامش میدم. امیدوارم بتونم چون این کارا ذاتیه باید تمرین کنم با بره تو وجودم

تو زمانی بزرگ شده ای که دیگر از هیچ چیزی تعجب نکنی👌
مرسی عزیزم 😘💕 حتما انجامش میدم. امیدوارم بتونم چون این کارا ذاتیه باید تمرین کنم با بره تو وجودم

دقیقا ذاتیه منم هر کاری بکنم نمیتونم خودمو بگیرم هر چقدرم تمرین میکنم نهایت دو دقیقه بتونم بعدش خود خودم میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه ی پسرا به بهانه ازدواج با دخترا هستن اما بعدش یادشون میره که چه قراری گذاشتن

میفهمم چی میگی ولی ،متوجه نمیشم💔😂😂😪😎 خوشبحالتتتتتتتتتتتتتتت /! (چرا؟؟؟؟؟😲)همیشه میخندی 😃هه شبامم دیدی😏😏😏😏😏😏          نع ) 😶😳(از روزاممممممممم بیشتر میخندم کلا اسکلم) 😂😈😂😬                                                فکر نکن منحصر به فردی نه عزیزم شما الکی متصل به برقی👍😄                                                            ℐ 𝓌𝒾𝓁𝓁 𝓂𝒶𝓀ℯ 𝒶𝓁𝓁 𝓉𝒽ℯ 𝒾𝓂𝓅ℴ𝓈𝓈𝒾𝒷𝓁ℯ    ℴ𝒻 𝓂𝓎 𝒽ℯ𝒶𝓇𝓉 𝓅ℴ𝓈𝓈𝒾𝒷𝓁ℯمن تمام غیر ممکن های قلبم را ممکن خواهم کرد✨💪💚
2738
اخه نمیشه که😄منم ولم شوهر میخاد داره ۳۰سالم میشه

تو رابطه باید حد رو نگهداری اینقدر بهش محبت نکنی که ارزش کم بشه حس کنه آویزونی و خیلی هم بد اخلاق نباش که بپره کلا رابطه جنسی ممنوعه  مردا  همین که دستشو به زن برسه عشقشون تموم میشه و بر عکس  عاشق زنای دست نیافتنی هستن  باید بلد باشی چطور با دست پس بزنی و با پا پیش بکشی🤣 

تو رابطه باید حد رو نگهداری اینقدر بهش محبت نکنی که ارزش کم بشه حس کنه آویزونی و خیلی هم بد اخلاق نب ...

والا من ی دوست داشتم همه جوره با دوست پسرش رابطه داشت اخرشم ازدواج کروند 

ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
فکر کنم اشتباه از ماست. وفاداری و محبت بیش از حد دلو میزنه

پسرو خیلی بهش بچسبی اینجور میشه.من قبل شوهرم یه خاستگار داشتم که دیگه تصمیم گرفتم باهاش ازدواج کنم عاشقش نبودم دوسشم زیاد نداشتم.قبلش خیلی خاستگار داشتم که بخاطر درسو اینا رد کردم دیگه دیدم سنم داشت میرفت بالا گفتم قبول کنم.پسره عاشقم بود اما مادرش خانم جلسه ای بود راضی نمیشد بیاد خاستگاری میگفت بیان یجایی من ببینمشون .منم یبار برا همیشه قیدشو زدم گفتم تو برو همون مامانت برات زن پیدا کنه نمیدونی به چه هولو ولایی افتاد .گریه میکرد که تورو خدا نه نگو مامانمو فردا صبح میارم خونتون هرکاری کرد و گریه میکرد گفتم نه نمیخوام.خطمم عوض کردم .میخوام بگم زیادی بهشون نباید بها بدی

همه پسرا به اسم ازدواج وارد رابطه با دخترا میشن چون میدونن دخترا هدفشون از رابطه ازدواجه

آره مگه ایندفه کسی باپیشنهادازدواج اومد جلوبگه نه من قصدم دوستی ساده است ودوست بشه بگه اگه قصدت ازدواجه باپدرومادرم هماهنگ کن وگرنه دوستیه پول شارژ ودنگ وفنگمو بده بدون نیاز جنسی وتوقع اینچنینی... بگه ببینه چی میگن

2706