2733
2734

نگین طبیعی چاق شو چون بخدا هرکاری میکنم نمیشه اشتها اصلا ندارم دکتر تغذیه هم رفتم اصلا نتیجه نداد

۴۳کیلو وزنم قدم۱۶۳ سنم ۱۹

😭😭😭

وایی منم قدم ۱۶۰ هس 

۱۹ سالمه ۷_۸ماه پیش ۴۳ بودم الان نمدونم چندم😂😂

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چطوری؟ مجردی یا متهل؟

من متاهلم ولی بی اشتها بودم اول چکاپ بده وقتی مطمئن شدی مشکلی نداری کالری شمار نصب کن و ببین بر اساس وزنی که میخوای روزانه چقدر کالری باید مصرف کنی و بهش حتما عمل کن تو گوگل سرچ کن غذاهای کم حجم و پر کالری بیشتر مصرف کن بیشترم پروتئین مصرف کن نسبت به کربوهیدرات آجیل حتما هر روز بخور میوه رو به صورت خشک مصرف کن کالریش بیشتر برا زیاد شدن اشتهاتم هر روز مولتی ویتامین بخور من تازه فقط هم خوراکی های سالم خوردم و بازم ۱۲کیلو اضافه کردم

2738
2706