2737
2734
عنوان

مامانا توروخدا بیاین😭😭😭😭😭

249 بازدید | 29 پست

سلام دخترم ۱۸ ماهشه امروز دیدم دندون آسیاش خراب شده از استرس دارم میمیرم مگه بچه انقد زود دندونش خراب میشه؟ تجربه ای دارین در این مورد؟

فروش لباس های فانتزی و با کیفیت بچگانه با قیمت های استثنایی🤩

اره دختر من  😭😭😭داغونه دندونش یک ماه بعد در اومدن سوراخ شده الان فقط ریشش مونده بمیرم بچم همش دندون درد داره 😭😭😭😭

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره دختر من  😭😭😭داغونه دندونش یک ماه بعد در اومدن سوراخ شده الان فقط ریشش مونده بمیرم بچم هم ...

اخه چرا انقد زود خراب میشه، من فکرشم نمیکردم😭😭😭😭😭😭

پسر من ١٣ ماهشه كلاً ٣تا دندون پايين داره ٢ تا بالا تازه درومده اون دوتا پاييني ها سياه شده بود من فكر كردم خراب شده دكتر گفت از شير شب هست بايد شير شب قطع بشه بعد از ٨ ماهگي، مسواك زدم واسش سفيده سفيد شد نگو رنگ مولتي ويتامينش چون سياهه داشته دندونش و خراب ميكرده مسواك زن واسش بعد از قطره

پسرشما چند وقتشه؟ اخه خیلی زوده الان😭😭😭😭

۳ سالش میشه از یکسال پیش تا الان دندوناش خراب شده من یکم تنبلی کردم براش مسواک نزدم زیاد و یه دلیل دیگشم شیر شب زیاد میخورد

2738
مربوط به قطره آهن نمیشه؟چجوری خراب شده؟سیاه شده یا شکسته شده؟چجوری شده؟

نه به دلیل شیر شبانه هست 

لبنیات قبل خواب مصرف بشه باعث پوسیدگی دندان میشه 

نوزادها هم که شبا شیر میخورن میخوابن

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

قطره آهن خارجی میدم تا سیاه نکنه ولی نمیدونم شایدم از اونه،

امروز تازه دیدم روش دوتا لکه سیاه افتاده😢😢😢😢

به قطره اهن نیست دخترم دندوناش شبیه معتادا شده مینای دندونش رفته  الان زرد وسیاه شده حتی خجالتش می یاد بخنده 😭😭😭خیلی ناراحتم همیشه مسواک می زنه ارثیه دندون شوهرم همین قدر جنسشون بده 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
پسر من ١٣ ماهشه كلاً ٣تا دندون پايين داره ٢ تا بالا تازه درومده اون دوتا پاييني ها سياه شده بود من ف ...

مولتی و اهن رنگی میکنن ولی نمی پوسه

شیر شبانه باعث پوسیدگی هست

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
پسر من ١٣ ماهشه كلاً ٣تا دندون پايين داره ٢ تا بالا تازه درومده اون دوتا پاييني ها سياه شده بود من ف ...

متاسفانه بچه منم شیر شب میخوره فقط،

یعنی شیرشبشو قطع کنم درست میشه😢😢😢

قطره آهن خارجی میدم تا سیاه نکنه ولی نمیدونم شایدم از اونه، امروز تازه دیدم روش دوتا لکه سیاه افتاد ...

من توضیح دادم 

شیر شبانه فکر کنم بهش میگن سندرم شیشه شیر

اخه چرا انقد زود خراب میشه، من فکرشم نمیکردم😭😭😭😭😭😭

دخترم هنوز ۵ سالش نیست حتی یه دندون سالم هم نداره  همش دندون درد بعضی وقتی از درد خون گریه می کنه دلم می خواد سرمو بزنم به دیوار نبینم درد کشیدنشو 😭😭😭😭😭😭😭

2706