2733
2739

من ۳۰ شهریور رفته بودم سونو که جنین دیده نشده بود و براساس ساک حاملگیم که ۱۷ میلیمتر بود اون موقع میشدم شش هفته

دکترم گفته بود دو هفته بعد سونوتو تکرار کن

اما طاقت نیاوردم و امروز رفتم

امروز جنین رو دید ولی خیلی کوچولو بود 2.6 میلیمتر بود که بر اساس اون گفت 5 هفته و ۵ روز +_۳روز

و ضربانشم ندید

ضمنا یک لخته هم تو سونوی قبلیم بود دور ساک که اونموقع ۲۶ میلی بود و توی این سونو بزرگ‌تر شده بود ۳۴ میلی شده بود

من پریودام خیلی منظم بود و بر اساس پریودام امروز ۸ هفته و یک روزم اینجوری یعنی دو هفته اختلاف دارم با این سونو

به دکترم نشون دادم گفت باید یک هفته بعد واژینال تکرار کنی هنوز نمیشه چیزی گفت

توروخدا صادقانه نظرتونو بگین بچه نیستم با این چیزا ناراحت بشم

PMS: سندروم قبل از قاعدگی یک هفته قبل پریود شروع میشه تا سه روز اول پریود گاهی طول میکشه آدم پرخاشگر تحریک پذیر عصبی بی حوصله میشه یک سری علایم جسمی هم میده که خیلی مهم نیست 

اون لخته خون ک هماتوم. باید خ مراقب باشی بیشتراستراحت باشی

هفته دیگه واژینال بده وقت داری خیلیا دوهفته تاخیردارن نسبت ب پریود

تاپیک :مانکن های 1400 🌻سرگروه گروه رز زرد🌻وزن فعلی76⭐هدف اول74⭐دوم72⭐سوم70🌠

عزیزدلم وقتی دکتر متخصص بهت گفته معلوم نمیشه و باید دوباره تکرار کنی چرا فکر میکنی خانمای این سات پرفسورن؟

بسپرش دست خدا یه نذری چیزی بردار سعی کن استرسم نداشته باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم وقتی دکتر متخصص بهت گفته معلوم نمیشه و باید دوباره تکرار کنی چرا فکر میکنی خانمای این سات پر ...

میخوام ببینم کسی تجربه ای داشته

PMS: سندروم قبل از قاعدگی یک هفته قبل پریود شروع میشه تا سه روز اول پریود گاهی طول میکشه آدم پرخاشگر تحریک پذیر عصبی بی حوصله میشه یک سری علایم جسمی هم میده که خیلی مهم نیست 
2728

دیگه هیچ کی براش پیش نیومده؟