2737
2734
عنوان

از اين دختره خوشم نمياد

| مشاهده متن کامل بحث + 1906 بازدید | 161 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فك كنم تو خودت شوهر نداري وگرنه حس منو درك ميكردي 

دارم عزیزم ولی نباید حساسیت به خرج بدی از هرچیزی بترسی سرت میاد به شوهرت اعتماد داشته باش و جنبه هردو تاتون رو بالا ببر اگه شوهر آدم تو محیطی که راحت و صمیمی هست باشه تو اجتماع هم بره با یه حرف زدن ساده دلش برا کسی نمیره  

شدی قلب و تن و روحم استقلالم💙💙
2731
اخه مستقيم بهش بگم فكر نميكنه ك حسودي ميكنم يا از اين جور چيزا ؟ 

ببین این بستگی ب شوهرت داره اگه منطقیه ک مشکلی نیست اگه هم منطقی نیست دنبال بهانه باش ولی من درکت میکنم چون اینجوری دیدم دوس ندارم کسی با شوهرم احساس راحتی بیش از حد بکنه

نميتونم بگم بخدا حس ميكنم اگه بگم فكر ميكنه حسودم 😑

اصلا نگووووو با این کارت فک میکنه اون خانم از تو خیلی بهتره و تو حسودی میکنی ناخودآگاه میره سمتش نظرش هم عوض میشه 

شدی قلب و تن و روحم استقلالم💙💙
اره خودمم حس ميكنم اگه بگم بخاطر اين رفتاراش بدم مياد شوهرم بد فكر ميكنه  ولي خدا كنه بتونم يه ...

آره به هیچ وجه نگو. چون هم بدتر رو رفتارای اون حساس میشه، هم ممکنه فکر کنه تو ازین زنای حسود و منزوی و گیر بده ای

2738
اخه مستقيم بهش بگم فكر نميكنه ك حسودي ميكنم يا از اين جور چيزا ؟ 

حسودی نداره. مگه لیم بودن هم حسادت داره؟ اصلا معنی نداره با شوهر شما شوخی کنه. این همه تاپیک های مشکلات خانوادگی که توی نی نی سایت میزنن از همین رعایت نکردن حد و مرز رفتارها شروع میشه. 

يعني مثلا يه دفعه رفتيم بيرون با شوهرم اب بازي ميكرد يه دونه بطري اب دستش بود ميزيخت رو شوهرم 

رفتار شوهرت باید طوری باشه که اون خانم به خودش اجازه همچین کاری نده..به روی شوهرت میبینه که همچین شوخی باهاش میکنه.

دارم عزیزم ولی نباید حساسیت به خرج بدی از هرچیزی بترسی سرت میاد به شوهرت اعتماد داشته باش و جنبه هرد ...

من بخدا ادم بي جنبه اي نيستم ولي يكي بياد پيش شوهر تو دستشو ببره تو موهاش بگه يكم نامرتب شده بزار مرتبش كنم بدت نمياد؟؟؟

ببین این بستگی ب شوهرت داره اگه منطقیه ک مشکلی نیست اگه هم منطقی نیست دنبال بهانه باش ولی من درکت می ...

فقط دنبال يه بهونم ك يه كاري كنم ارتباطمون قطع بشه 

از دوستش بد بگم ؟ نميدونم بخدا خيلي بد گير كردم

2706