2410
2553

این اسمس ایرانسل فرستاده یعنی چی . اون قسمت خط خورده هم ایمیلم هستش 

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
قبضتو بدی تو قرعه کشی شرکت میکنی

مرسی عزیزم . ولی من اصلا یادم نمیاد جایی ایمیل وارد کرده باشم حتی تو برنامه ایرانسل من

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم . ولی من اصلا یادم نمیاد جایی ایمیل وارد کرده باشم حتی تو برنامه ایرانسل من

ایمیلتو چک کن ببین چی اومده

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
2720

تبلیغاته اهمیت نده

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
تبلیغاته اهمیت نده

باشه.  مرسی عزیزم 

عزیزم اصلا کاری که گفته رو انجام‌نده به نظرم کلاهبرداری هست با ایرانسل تماس بگیر و سوال کن ولی گفته اگر تا ۱۰ ام قبض عقب مونده رو پرداخت کنی تا یکسال همه چیز رایگان هست ولی ایرانسل هیچ وقت ایمیل نمیده اونم انگلیسی.