2726
عنوان

برادرشوهر حسود و بدخواه

899 بازدید | 16 پست

برادرشوهر بزرگ من خیلی حسود و بدجنسه

طوری که نمیتونه ببینه ما یه چیز بخریم خودشو می‌کشه مثال خونه یا ماشین یا طلا 

موندم مرد هم ایقد خاله زنک و حسود.خداروشکر سر همین مسایل مالی با برادرشوهر کوچکم بحثش شد و کلا با همه قطع رابطه هس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عجب مگ پدرشوهرتون ب پسراش کمک مالی میکنه ؟؟؟

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2728
برادرشوهر منم اینطوره تا شنید میخوایم خونه بخریم ب شوهرم گفت چخبره زوده حالا برات من ۲۰سالی مستاجر ب ...

واقعاااااا گفت زود براتتتت 

اخه مگه خونه خریدن هم دیر زود دارهههه😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳 چیشد آخر خریدین 

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
فکر کنم حسودی از مادر شوهر خواهر شوهر داره میرسه به برادر شوهر  چون دقیقا برادر شوهر منم همینه

و پدرشوهر

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 

ای خدا اسم برادرشوهر اومد یاد برادر شوهر بنده خدا خودم افتادم ...

ارتوپده انقد دوس دارم یه دختر خوب براش پیدا کنم 

حیفه برا غریبه😂  ولی دخترا خودمون بچن!!!

انقد مظلومه بنده خدا

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎

واسه شما که خوبه بردار شوهر من توقع داره شوهرم حتی شباهم بره پیش اون بخوابه۲۴ساعته پیش شوهرمه

جاییم بریم هی زنگ میزنه پیامک میده

عقدم بودیم اجازه نمیداد شوهرم بیاد پیش من نمیدونید چه فیلمایی بازی میکرد

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
واقعاااااا گفت زود براتتتت  اخه مگه خونه خریدن هم دیر زود دارهههه😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳 ...

آره میگه یعنی من ۵۰سالم بود خریدم تو چرا ۳۰ سالگی بخری😐آره عزیزم خریدیم

گذشته رو فراموش کن ولی درسی رو ک بهت داده رو هرگز💔
ای خدا اسم برادرشوهر اومد یاد برادر شوهر بنده خدا خودم افتادم ... ارتوپده انقد دوس دارم یه دختر خوب ...

اسم کاربریت به احتمال۹۰درصد اسم دختر ایندمه

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
2706