2733
2734
عنوان

چطور پول ویزیت دکترمو پس بگیرم؟☹

649 بازدید | 39 پست

من چند روز پیش رفتم دکتر مامایی همون جلسه گفتم بچه دار نمیشیم برام آزمایش و سونو نوشت 

امروز صبح رفتم ازمایش بدم ازمایشگاه گفت دکتر مامایی نمیتونه این آزمایشارو بنویسه 

باید ببری یه پزشک عمومی پول ویزیت اونم بدی تا برات اینارو پاک نویس کنه فعلا برو نمونه خون و ادرارتو بده بعد پاک نویس شده این ازمایشو برام بیار

الان من پشیمون شدم که رفتم پیش اون ماما

پول ویزیتشم متاسفانه دادم باید پول ویزیت پزشک عمومی هم بده ازمایشاتو برام پاک نویس کنه

الان میخوام جواب ازمایشاتم که اومد ببرم پیش متخصص زنان 

بنظرتون الان از اون ماما پولمو بخوام بهم میده 

یا اصلا زشت نیست بگم پول ویزیتمو پس بده؟؟؟

#دختر کورد💎   میشه لطفا برای سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات  بفرستی🧡                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از محالاته

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚

نمیده پولتو دیگه ولش کن 

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2738

یعنی منم سونو و اکو قلبو مامایی ک دکترای مامایی داره بنویسه بیمه قبول نمیکنه؟

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ازاول پیش متخصص بره.    من برای ازمایش غربالگری پیش دکتر عمومی نوشته بود  قبول نمیکردن فقط میگفتن متخصص باشه.     الان بروپیش ماما ببین توی مطبش پزشک عمومی هست بگو بهش بگه برات بنویسه. 

2706