2410
2553
عنوان

عکس اتاقم +خریدام 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 26891 بازدید | 482 پست

من میخوام رو تختیمون برج‌ ایفل بگیرم خیلی از برج ایفل خوشم میاد پرده امونم  برج ایفل 

از این رو تختی هم هم خیلی خوشم میاد

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
عزیزم لاک دستات چرا فرق میکنن  یک جا قرمز یک جا طوسی

عزیزم گفتم ک خریدای یکی دوماهه اخیره 

بی هوا بوسه بزن عشق دو چندان بشود بوسه انگاه قشنگ است ک تمرین نشود❤️جنوبیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای استارتر جون خیلی خوبه مبارکت دیشب یه دوستی تاپیک ویایل و اتاقشو گذاشت  حالم خوب شد و منم انگیزه گرفتم 

خدایا شکرت............. دختری ام که عاشق رنگ ابی ام و تا به الان مشکلات و حال خوب زیادی داشتم گاهی تو اوج خوشحالی یاد غم انگیز ترین اتفاقات زندگیم  لحظه ای لبخند از لبم میره اما میگم گذشته ها گذشته...افسردگی گرفتم تو سن کم به همه جا و همه چیز چنگ میزدم تا حالم خوب شه میخام بشم همون دختری که همش میخندید تا سرش میرفت روی بالشت خوابش میبرد همون دختری شاد بود و هیچکس جزء خودم نمیتونه کمکم کنه من میتونم افسردگی مو درمان کنم همینطور که اون ادمایی که باعثش شدن و بهشون لبخند میزنم من میتونم مطمءنم...... من دختری ام که عاشق گل ام زمانی بود یه عامه گل داشتم اما حالم اونقدر بد بود که خشک شدن هر کدومشونو دیدم اخم به ابرو نیاوردم اما الان عاشق گلامم با هر جونه زدنشون دنیا مال من میشه  چه خوبه ببینی جز خودت یه موجود زنده ی دیگه ای ام تو خونه ته و میخام از همه ی گل های دنیا داشتم باشم باهاشون عشق میکنم..... خوب من خیانت دیدم از کسی که عاشقش بودم اما بخشیدم ولیکن سخت.. اما هر بار که یادم میاد قلبم اتیش میگیره اما من میتونم فراموش کنم مطمءنم چون میگه عاشقمه چون میگه بدون من نمیتونه من مطمءنم فراموش میکنم😢 و دیگه چی بگم همین ها مطمءنم کسی نمیخونه چون طولانی هس اما اگه خوندین یادتون باشه زندگی قشنگه خودت خودتو دوست داشته باش و از هر انچه داری خدات و شکر کن...... 
2456
2714
من میخوام رو تختیمون برج‌ ایفل بگیرم خیلی از برج ایفل خوشم میاد پرده امونم  برج ایفل  از ...

از کجا سفارش میدی؟

خدآیا بِه همسرم پول بِده🥺بتونه چند تا تیکه جهزیه شو و یه خوُنِه رَهن کُنِه بِریم سَر خونه زِندِگیمون🥺💔خُدایا جَهزیم قدیمی شُد دیگ ،دِلت نمیسوزِه☹گُنآه دآرم خدآجونم😗❤

چقد بعضیا انرژی منفی میدن ایشا.. صدبرابر بهشون بده واقعا 

مرسی از نظرای خوبتون هم خریدا مونده هم نظرا رو جواب میدم باز😍

بی هوا بوسه بزن عشق دو چندان بشود بوسه انگاه قشنگ است ک تمرین نشود❤️جنوبیم

ازاین مدل اگه دوست داری به نظرم قشنگ میشه

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضا💔💔اومدم تاببینم لحظه ی عاشق شدنو به دلم افتاده بودصدازدین آقامنو،دل تنهاموآوردم بایه دنیادلخوشی کمترازآهوکه نیستم میشه ضامنم بشی،اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم دلمو رو دست بگیرم تابهت نشون بدم،روبه روی گنبدت سجده کنم سلام بدم خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم💔💔روبه روت بی اختیاردوباره زانوبزنم میون گریه بگم غریب ودربه درمنم، توروشاهدبگیرم که باخداحرف بزنی میدونم که دست رد بازبه سینم نمیزنی، میدونم شفاعت بی منتت زبون زده به همین امید دلم به مشهدتواومده،توکه اسمت باغم نقاره ها روی لب هاست همه ی صحن طلات ردپای فرشته هاست،دست خالی هیچکس ازدرخونت نمیره یارضا رضامیگم تاقلبم آروم بگیره💔💔 (یاضامن آهوحاجت منم بده ضامن منم بشو)😢😢😢
خریدات بخوره تو سرت تو این اوضاع مردم ندارن شکمشونو سیر کنن

عزیزم کسی رو مجبور نکردع ک بیاز ت تاپیک بچع ها دوست دارن میان😐😐

خواهرا واسه حل مشکلم یه صلوات مهمونم کنید😔خدایا چیزی نشه😔۹/۹/۹۹اتفاق خوب زندگیم افتاد و من شاادم و بدون هیچ دغدغه ای عزیزانمم حالشون خوبه😊😄
چقد بعضیا انرژی منفی میدن ایشا.. صدبرابر بهشون بده واقعا  مرسی از نظرای خوبتون هم خریدا مونده ...

مبارکت باشه.منم ایده میگیرم برای اتاق بچه ها.قشنگه همه چی خلوته اتاقت این یه امتیاز بسیار مثبته

2706