2733
2734
عنوان

رفتم آزمایش دادم یه لحظه بیایید

320 بازدید | 32 پست

دوستان من صبح تاپیک زدمو گفتم بی بی چک هام مثبته ولی آزمایش منفی الان رفتم دوباره آزمایش دادم بتام شده 60.2 امروز روز 15 ای یو ای هستم یعنی مثبته 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود 💔تا دلم... باز دلم... باز دلم.. دل بشود😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ای یو ایو خبر ندارم ک چند روز بعدش باید تست بدی ولی اگ از پریودت گذشته بی بی مثبت شده ک انشاله بارداری

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2738
وای خدا باورم نمیشه 😭😭

الهی شکر منم دعا کن باردار باشم فاطمه ام

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
مرسی عزیزم هنوزم باورم نمیشه😭

😍😍😍باور کن ...منم سخت باردار شدم میدونم باور نداری من‌تا سونو ان تی ک ندیدمش باورم نمیشد 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2706