2726
عنوان

طلاق

386 بازدید | 36 پست

سلام میخواستم یه راهنمایی از شما بگیرم.من مشکل ناباروری دارم. شوهرمم‌خیلی دوس دارم ولی ایشون بچه خیلی دوس دارن و من برای فرزندخوانده تحقیق کردم ولی شرایطش رو نداریم چون خانواده ب شدت مذهبی هستیم و محرم و نامحرم حل نمیشه. میخوام طلاق بگیرم؟بنظرتون درسته؟موقعیت شغلی خوبی دارم و موقعیت اقتصادی هم بد نیس.ولی حمایت خانواده ندارم ولی میتونم خونه اجاره کنم .من خیلی ب شوهرم وابستم .من چیکارکنم؟ 

اگه امکانش هس برای ظهور اقا و شادی روح مادرم صلوات بگید 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا شوهرت بد شده اخلاقش ؟ سرد شده ؟

خودت پیش قدم نشو 

بعد ببین ناباروری الان به معنی واقعی خیلی کمه هااااا

همه تلاشتو کردی؟

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎

اگه همدیگه را دوست دارید جدایی راه حل قضیه نیست 

فقط داری صورت مسئله را پاک میکتی

این همه زن و شوهر اقدام می‌کنند برای گرفتن سرپرستی 

شما هم همین کارو بکن

😉Dare, dream, dance and smile loudly 

همسر شما اگه واقعا مذهبی و مومن باشه راضی هست ب رضای خدا. ان‌شاءالله اگه خدا مقدر بدونه به شما هم فرزند میده ایشون نباید تحت هیچ شرایطی شما رو طلاق بدن و جدا بشید 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..

من واقعا موندم.من مادرهم ندارم. بنظرتون چیکارکنم؟خیلی ام ب شوهرم وابستم.طوری که نباشه یه روز گریه میکنم .ولی ایشون عاشقه بچن.خیلی هم مرده خوبین😭

اگه امکانش هس برای ظهور اقا و شادی روح مادرم صلوات بگید 😔

اسی یه خانوم سید میشناسم کارش واقعا حرف نداره امضای منو بخون انشاله که قابل باشم کمکت کنم 💐🙏

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
2706