2733
2734

بجه ها من ی اقا پسری ازم خوشش اومده ینی میتونم بگم عاشقم شده ب قصد ازدواج  و روزی صد بار میگه تو رو بهم اسون بگیرید مادرش ماما و پدرش رئیس بانک ک البته باز نشسته شده و خواهرش استاد دانشگاه داداششم خرید فروش زمینو اینا

از اون ادمهاییه ک چندین شغل رو با هم انجام میده خرید و فروش دلار و سکه و طلا و دلالی ماشین 

من تا حالا نشنیده بودم دلالی ماشین رو!!

خودمم روم نشد ازش بپرسم در امدش چجوریه و اینا 

فقط بهم گفت ماه قبلی دو تا ماشین  خارجی فروختم رو هر کدوم ۸۰ میلیون سود کردم 

کسی دیده تو اطرافیانشون همچین شغلی رو در امدش واقعا خوبه؟ 

بعد من ب بابام چی بگم .بگم دلاله؟😐

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم...

خونه داره!؟

ماشین داره!؟

با دراند خودش خریده؟

پسرک. عضو بودن من تو نی نی سایت یا خاله زنک بودن یا نبودن من به تو مربوط نیست!( کم گوی و گزیده گوی). زننده گل به خودی کلاس پنجم ب در مسابقات درون مدرسه ای. مزدور سابق اتیوپی. تحلیلگر مسائل تانزانیا. مبارز چریک در نی نی سایت. تا زمانی که جان در اکانت داریم در راه آزادی و تبعیض زدایی از نی نی سایت قیام میکنیم(سخنگوی گروهک مردان نی نی سایت)
2731
چی بگم... خونه داره!؟ ماشین داره!؟ با دراند خودش خریده؟

ی اپارتمان باباش بهش داده و ی ماشینم داره 

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔

میگن خرید و فروش ماشین . تو شهرستان رو هر پراید حداقل ده تومن دارن ولی نکته اینکه تا این ماشین رو میفروشن و ماشین بعدی رو پیدا میکنن باز قیمتا بالاتر رفته و از سود مبلغیش رو باید بذارن رو اصل پول تا بتونن مورد جدید بخرن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
ی اپارتمان باباش بهش داده و ی ماشینم داره 

دلال داریم تا دلال...

ادم میشناسم از صفر ک پول غذا نداشت رسیده به چندین اپارتمان خریده تو تهران...

یکیم هست از دلالی بخور نمیر...

پسرک. عضو بودن من تو نی نی سایت یا خاله زنک بودن یا نبودن من به تو مربوط نیست!( کم گوی و گزیده گوی). زننده گل به خودی کلاس پنجم ب در مسابقات درون مدرسه ای. مزدور سابق اتیوپی. تحلیلگر مسائل تانزانیا. مبارز چریک در نی نی سایت. تا زمانی که جان در اکانت داریم در راه آزادی و تبعیض زدایی از نی نی سایت قیام میکنیم(سخنگوی گروهک مردان نی نی سایت)
2738
درآمدش که خیلی خوبه منتها نمیدونم چی بگی بگو تجارت انجام میده😂😂😂

خداییش زشته هر چی فکر میکنم 😂

بدبخت خودشم گفت گفت خواهرم بهم گفت یه شغل درست حسابی تر باید دستو پا کنی گفت اینطوری بیام ی تار جوتو بهم نمیدن .انقدر پسر خوبی هس ک میدن ولی گفتم هیچی نگم بهش ی کم تلاش کنه ،😅

خداییش زشته هر چی فکر میکنم 😂 بدبخت خودشم گفت گفت خواهرم بهم گفت یه شغل درست حسابی تر باید دستو پا ...

عزیزم😁امیدوارم اتفاقای خوب براتون رقم بخوره

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
میگن خرید و فروش ماشین . تو شهرستان رو هر پراید حداقل ده تومن دارن ولی نکته اینکه تا این ماشین رو می ...

یبار ی ۲۰۶ فروخت ده تومن روش سود کرد ولی من اصلا روم نمیشه ازش بپرسم وضع مالیش چطوره یا در امدش چطوره حتی روم نشد ازش بپرسم خونه ماشین داری یا نه

هی از بس میگه بهم اسون بگیرید نگرانم گفتم تو ک دیدی من حتی نپرسیدم خونه ماشین داری یا نه اینو ک گفتم گفت ی اپارتمان و ماشین دارم و گفت ک ماه قبل این مقدار سود کردم  

شغل شریف دلالی از همون شغلایی ک با قدرت تونست مردم بدبخت کنه هرچی میکشیم از همین دلالاس

اینجوری نگو حس بدی بهم دست داد😔

عزیزم😁امیدوارم اتفاقای خوب براتون رقم بخوره

ممنون عزیز دلم ❤

یبار ی ۲۰۶ فروخت ده تومن روش سود کرد ولی من اصلا روم نمیشه ازش بپرسم وضع مالیش چطوره یا در امدش چطور ...

شرایط رو گفتم عریزم در نهایت تا بنگاه مال خودش نباشه زندگی عادی دارن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706