2737
2734
عنوان

چه خبرههههه همه فرهنگیان میخان😂😬

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 80 پست
چون عزیزم بیش‌ترش تو خونه ای و حقوق خوبیم میگیری دیگه شغل از این راحت تر

بنظرم واسه خانوما خوبه.

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دانشجوشدن خیلی خرج بردارشده دوس دارن درحین تحصیل پول ودرآمدداشته باشن اگرهمچین شرایطی برای بقیه رش ...

والا

همینو بگو

ی بنده خدایی تو فامیل هست معلمه 

نیچشو تا بناگوش باز میکنه میگه ‌سرمو فرستادم فرهنگیان از ۱۸سالگی حقوق خوبیم داره

کار راحتیم هست 

مث شماها نمیخواد جون بکنیم

دانشجوشدن خیلی خرج بردارشده دوس دارن درحین تحصیل پول ودرآمدداشته باشن اگرهمچین شرایطی برای بقیه رش ...

چون دانشجو فرهنگیان بعدا 8 سال منطق محروم میره درس میده

ولی خب 4 سال هم همراه با درس خوندنش حقوق میگیره

نه عزیزم اشباع نشده پزشکی  دیگه خودشون میدونن دستشون بهش نمیرسه  حد خودشون رو میدونن خیل ...

چون دو سه تا پرستار میشناسم ک بسختی سر کار رفتن

رفتن مناطق محروم

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
چون دانشجو فرهنگیان بعدا 8 سال منطق محروم میره درس میده ولی خب 4 سال هم همراه با درس خوندنش حقوق می ...

نمیدونی چقد میگیره؟

اینایی ک دانشگاه ازاد تربیت معلم میخونن هم حقوق میگیرن:؟؟

2738
بنظرم واسه خانوما خوبه.

آره واقعا

یادم راهنمایی بودیم ی معلم داشتیم ریاضی حتی از جاش بلند نمیشد مطالبو رو تخته بنویسه

خودش مینشست هر جلسه یکی از بچه هارو از اول ساعت تا آخر میاورد ب اون میگفت اونم مینوشت

ی وقت گچی نشه و پاهاش درد نگیره

ای کوفتش بشه اون حقوق

چون عزیزم الان خرجا رفته بالا دانشجویایم هزینش بالاس همه میخوان حین دانشجویی یه درامدی داشته باشن الان متاسفانه به علت شرایط بد مملکت میدونی چند تا پزشک و پرستار بیکار داریم قبلن فقط مهندسیا بودن الان اینایم اضافه شد تف تو مملکتمون

چون دانشجو فرهنگیان بعدا 8 سال منطق محروم میره درس میده ولی خب 4 سال هم همراه با درس خوندنش حقوق می ...

هروقت رفت منطقه محروم حقوق بهش بدن

پیشاپیش برای درس خوندنش جایزه بهش میدن،اصلاحقوق حین تحصیل برای فرهنگیان هیچ توجیه عدالتی نداره

درسته یجورایی دانشجو بورس میشه 

توی دوره دانشجویی حقوق دریافت میکنه ولی خب باید بعدش هرجا که خواستن و اعلام نیاز کردن یا از قبل مشخص شده بره سرکار.

پزشکی و پیرا پزشکی هیچوقت اشباع نمیشن خیالتون راحت،تا وقتی برای رشته های پرطرفدار ظرفیت خیلی زیاد نشه و دانشگاهای پیام نور این رشته هارو نگیرن،اشباع نمیشن

فرهنگیان هم که واضحه چون بعد فارغ شدن میرن سر کار

پزشکی و پیرا پزشکی هیچوقت اشباع نمیشن خیالتون راحت،تا وقتی برای رشته های پرطرفدار ظرفیت خیلی زیاد نش ...

مصاحبع هم دارن مگ ن؟

2706