2737
2734
عنوان

اقدام به بارداری

411 بازدید | 51 پست

سلام مامانای گل کیاتواقدامن برای بارداری وهنوزنتیجه نگرفتن؟چندماهه اقدامید؟

من تنبلی دارم و۶ماهه دارومصرف میکنم وهنوزباردارنشدم نگرانم۲۷سالمه

شوهرمم آزمایش دادفقط یکم کم تحرکی داشت که داروخورد

علائم تنبلیت رو میشه بگی عزیزم؟

من پریودم ب شدت نامنظمه پرموام و موی روی چونه دارم شکمم بزرگه

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دو ماه بود اقدام کردم نشد دکتر رفتم گفت تنبلی خفیف دارم.دارو داد استفاده کردم و امشب امپول باید بزنم و بعد اقدام کنم. انشالله این ماه بشه. من ۲۸سالمه

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2738
اره عزیزم مرتب یک ماه لتروزل سینال اف hcg دوفاستون ماه بعد hd

انشالا که به زودیه زود باردار میشی عزیزم . منم متوفورمین و دفاستون ماه سومه که میخورم

فرزند عزیزم منو بابات منتظریم که زود زود بیای تو دلِ مامانی تودلی من. خدایا هزار مرتبه شکرت 😍😍😍
انشالا که به زودیه زود باردار میشی عزیزم . منم متوفورمین و دفاستون ماه سومه که میخورم

همین طورم شما گلم. انشالله زود مامان شی.من از متفورمین‌نتیحه نگرفتم.

البته سینال اف وhcgآمپوله ها

همین طورم شما گلم. انشالله زود مامان شی.من از متفورمین‌نتیحه نگرفتم. البته سینال اف وhcgآمپوله ها

اره میدونم . به خدا توکل کن و هبچ وقت امیدتو از دست نده مطمن باش که باردار میشی

فرزند عزیزم منو بابات منتظریم که زود زود بیای تو دلِ مامانی تودلی من. خدایا هزار مرتبه شکرت 😍😍😍
2706