2737
2734
عنوان

کسی میدونه مادرشوهرمن چ مرگشه

424 بازدید | 25 پست

ما۱۰سال بچه دارنشدیم تاامسال خدابهمون یه دست گل داد البته بگم ۷یا۸سال درحال درمان بودیم تقریباهیچی واسمون نمونده تواین مدتم به مادرشوهرم یاکلاطرف شوهرم چیزی نمیگفتیم حتی بارداریمم نگفتم کل ۹ماهو چون قهربودیم الان باهم دوستیم ازوقتی بچم به دنیا اومده خیلی لج میکنه قبلا هرروززنگ میزد حال بچمومیپرسید الان هفته یی یبارم زنگ نمیزنه باهام یه رفتارایی میکنه آدم شرمش میاد 

چن وقت پیش شهرستان بودم گردو گرفتم ۱۵تومن شوهرم گفت خالمم داره بگیریم ازش من گفتم نمیخام گرفتم حالامادرشوهره چون من گفتم نمیخام ۱۱کیلوگرفته کیلویی ۲۳تومن منم زنگ زدم گفتم نمیخام ن بخاطرگرونیش بخاطر لج کردنش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینا همه ب کنار کجایی ک گردو انقد ارزونه؟

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2738

کجا گردو خریدی کیلو ۱۵

بعدم خوب لج ولج بازی میکنید روابط درست نمیشه که هیچ بدترم میشه 

شما که به نبودن یکسالش عادت دارید دیگه انتظار تماس نداشته باش بی خیال فکر کن هنوز قهری

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
تواین مدتم که شهرستان بودم هیچکدوم ازفامیل شوهرم زنگم نزدن تبریک بگن درصورتی که من از همه جشناشون رف ...

ولشون کن بابا اگه شوهرت تحت فرمان خانواده و فامیل نیست پس از زندگی و دسته گلی که خدا بهت داده لذت  ببر

اینجور وقت ها ادم دوست و دشمنش رو میشناسه حتما وقتی باردار نمیشدی فک و فامیل روزبون برات غصه هم میخوردن 😏😏😏😏

2706