عنوان

خدا لعنتت کنه پریود

173 بازدید | 21 پست

متنفرم از پریود، بعد از مدتها سر کار گذاشتن امروز حالم بد شد مجبور شدم برم دکتر و آزمایش بارداری بدم، اومدم خونه پریود شدم... پریود لعنتییییی..... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الهی امین 

من الان سه دوره لک بینیم دارم خسته شدم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
متوجه ای داری ناشکری میکنی،هر چی باشه نباید این وبگی،یه لحظه فک کن به اونایی که تو جونی یائسه شدن،گن ...

من که خیری ازش ندیدم، 20 ساله پریود میشم با درد شدید، بچه دار هم نشدم، چه فایده ای داره آخههههه

من که خیری ازش ندیدم، 20 ساله پریود میشم با درد شدید، بچه دار هم نشدم، چه فایده ای داره آخههههه

وای تورو خدا نگو،شک ندارم همین حرف زدنت باعثشه،نگو جاش بگو خدایا شکرت من میسپارم به خودت هر چی تو بخوا تو به همه چی اگاهی و من نادان،

منم امروز پریود شدم‌لعنت بهش خیلی درددارم زیر شکممو انگار چاقو میزنن ولی ازیهطرفم خوشحالم چون میترسی ...

وا توروخدا چرا اینجا همه عادت کرده زبونشون به ناشکری چرا اینجوری هستید شماها

2706